False טיפולי אסתטיקה מומלצים לסטודנטים בזמן התואר
פרופסור

טיפולי אסתטיקה מומלצים לסטודנטים בזמן התואר

טיפולי אסתטיקה הופכים לדבר שגרתי ואף הכרחי בעולמנו. גם בתקופת התואר חשוב לשמור על המראה שלנו וחשוב לדעת לעשות זאת בהתאם לכיס שלנו. היכנסו והכירו מספר טיפולים.

מערכת פרופסור | 21.05.2017
טיפולי אסתטיקה מומלצים לסטודנטים בזמן התואר

ישנם טיפולים אסתטיים רבים המוצעים בשוק, חלקים יקרים וחלקם פחות. במאמר הבא נציג לכם את הטיפולים שאסור לפספס גם כאשר אנחנו סטודנטים.

 

במהלך לימודי התואר, לרבים מהסטודנטים ישנה נטייה להתעלם מצורכי הגוף, להישאב לספרי הלימוד, לעבודות, להרצאות ולתרגולים ולהקדיש פחות זמן ואנרגיה לכל דבר שלא קשור ללימודים. מעבר לכך, עבור רבים תקופת הלימודים מאופיינת בהרבה מאוד לחץ נפשי ומתח רגשי, יש כאלו המדווחים אפילו על תחושה של מועקה מתמשכת ומן הסתם אף סטודנט לא נהנה מעודף של שעות שינה.

 

חשיבות המראה החיצוני

כל הגורמים שהוזכרו בפסקה הקודמת מובילים בסופו של דבר לכך שבמהלך התואר ההופעה החיצונית לא זוכה לתשומת הלב הראויה לה ועל כך אין אלא להצר: תקופת הלימודים היא התקופה המושלמת להכיר בה בן או בת זוג לחיים ולפיכך מדובר בתקופה שבה כדאי דווקא להשקיע כמה שרק אפשר במראה החיצוני. מעבר לכל זה, הרי שלמראה החיצוני ישנה השפעה ישירה על מצב הרוח ועל ההרגשה הכללית. במאמר שלפניכם נזכיר מספר טיפולים אסתטיים שכל סטודנט או סטודנטית יוכלו ליהנות מהם ולהפיק מהם תועלת במהלך התואר.

 

טיפולים לסובלים מהזעת יתר

אם אתם אוהבים לצאת למסיבות ולרקוד כאילו אין מחר, משקיעים בכושר הגופני שלכם ובאופן כללי אוהבים להוציא מרץ, אבל נמנעים מלעסוק בכל סוג של פעילות גופנית ליד חברים בגלל הזעת יתר, דעו כי אתם לא חייבים לסבול יותר: באפשרותכם לעבור טיפול פשוט, יעיל ומהיר ולהפסיק להזיע בצורה מוגזמת. הטיפול היעיל ביותר בהזעת יתר כולל הזרקה של בוטוקס המבוצעת על ידי רופא מוסמך, כאשר ההזרקה מבוצעת באופן נקודתי לבלוטות ההזעה הבעייתיות. מהתוצאות ניתן ליהנות תוך יממה מההזרקה והאפקט נשמר בין שלושה חודשים לחצי שנה.

 

הצרת היקפים והרזיה

הן נשים והן גברים רבים נוטים לעלות במשקל במהלך הלימודים והסיבה לכך ברורה, שכן רבים מאתנו מתמודדים עם הלחצים והציפיות באמצעות אכילה רגשית. בנוסף, הואיל ומדובר בתקופה שבה אין יותר מדי זמן לבשל, הרי שסטודנטים רבים אוכלים ארוחות לא מזינות במיוחד, באופן חטוף ולעתים אף בהיסח הדעת. לפיכך מדובר גם על התקופה האידיאלית לעבור טיפולים אסתטיים שמהותם הצרת היקפים או הפחתה במשקל.

 

הצערת עור הפנים

אמנם רוב הסטודנטים לא זקוקים לטיפולים המיועדים להצערת עור הפנים, אבל אין ספק שישנם רבים שיוכלו להפיק מהם תועלת. זאת כיוון שעור הפנים לא מושפע רק מגילו הביולוגי של האדם, אלא מגורמים רבים נוספים כמו הרגלי החשיפה לשמש, גורמים הקשורים לגנטיקה ועוד.

 

הסרת שיער לצמיתות

לסיום, נזכיר את הטיפולים הפופולאריים ביותר בתחום הטיפולים האסתטיים, הרלוונטיים במיוחד בתקופת לימודי התואר והכוונה היא כמובן לטיפולים להרחקת שיער לצמיתות. במהלך לימודי התואר הלו"ז השנתי או לכל הפחות החצי שנתי, ידוע מראש והודות לכך ישנה אפשרות לתכנן את סדרת הטיפולים מבחינת לוח הזמנים המתאים ביותר למטופל או למטופלת. יש לקחת בחשבון שכשמדובר למשל בטיפולי הסרת שיער בלייזר, נדרשים חודשים רבים כדי להשלים את הטיפול, שכן הסדרה השלמה מורכבת מכתריסר טיפולים ובין טיפול לטיפול יש להמתין מספר שבועות.

במאמר באדיבות אופטימל המרכז לטיפולים אסתטיים

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.