False האוסף
פרופסור

האוסף

מדוע אנחנו רוצים לדעת עם כמה גברים בילתה הפרטנרית שלנו?

בן אהרונוביץ' | 03.01.2008
האוסף
כשאתה שוכב עם החברה שלך, אתה שוכב עם החבר לשעבר של החברה שלך וכן הלאה וכן הלאה. במקור, המחשבות הללו על האקסים אמורות לעודד אתכם למין בטוח (נכון שבחיים לא עשיתם סטוץ בלי קונדום?). אותי, המחשבות הללו מעבירות היישר לשלב הבלתי נמנע במערכת יחסים, שבו אתה יושב עם החברה שלך על ספירת המלאי. בעצם, אתם יודעים מה? הן מעבירות אותי לסיפור הבא.


הסיפור הבא מתחיל בהלם. אחד מחברי הטובים - אדם שבמשך שנים עסוק בלהרצות לי השכם והערב שהוא לא מבין מדוע לבני אדם ישנו איזשהו יצר מוזר להתרבות, ושנשגב מבינתו מדוע האנושות מסרבת להיגמל מהרגלים רעים כמו קשרים ממושכים שעלולים במצבים קשים להוביל לנישואין, רחמנא לצלן - מצליח להחזיק, במשך שבועיים, מערכת יחסים חדשה שכוללת לדבריו אהבה! משהתאוששתי מן ההלם הראשוני, המשיך חברי בסיפור.


בספירת המלאי שהוא עשה עם מושא אהבתו (אני עדיין לא קונה את זה), אחרי שהוא הסביר לה בטוב טעם שישנן מחלות מין שמסתובבות היום ושחשוב שהם "יישרו קו" בעניין, התברר לו, שהבחורה מנהלת רישום של הפרטנרים שלה למיטה, מהיום שבו היא ידעה לומר מיטה. הבנאדם לא הופתע ממספר הפרטנרים (בינינו, בימינו, מי סופר) וממספר המיטות שהיא מכירה (במילים אחרות: מהידע העצום של סוכנת מכירות באיקאה שהיא אוצרת בקרבה), כמו מעצם התיעוד המוקפד והחולני לדבריו של הפרטנרים שאיתם היא הייתה. גם אני מצדי, הייתי בהלם. מהבורות.


זה כנראה הזמן לשים דברים על השולחן (או על המיטה, תבחרו): נשים מנהלות רישום מדויק של כל הפרטנרים שהן היו איתם מאז ומעולם. מדובר בהמשך ישיר של "יומני היקר" מגן שולה ומהיסודי. ממחקר שערכתי בשבילכם מתברר, שהתיעוד מתבצע באחת התיקיות שנמצאות ב"מסמכים שלה". אם אתם שואלים אותי, באמצעות דיסק און קי פשוט (ואני מאחל לכם שלא תצטרכו יותר משני ג'יגה), אתם יכולים להגיע אל אותו תיעוד מרשים ומדויק.


עכשיו, אחרי שאתם מגיעים לרשימת הפרטנרים המבוקשת, קחו בחשבון שמספר הפרטנרים המדויק הוא פי שלוש מהמספר שמופיע ברשימה (אמריקן פאי, זוכרים?), שכן, ה"נעלם" שעומד מאחורי הרשימה הזאת הוא כמות "הלא נחשבים". רוצים דוגמא? בבקשה, ואתם יכולים לעשות סקר משלכם ולבדוק אותי: מזמוז - לא נחשב. סקס מתוך רחמים - לא נחשב. סקס כברירת מחדל - לא נחשב. סקס עם המורה לנהיגה - לא נחשב. זין קטן - לא נחשב. סקס גרוע -, לא נחשב. אורגיה עם ארבעה בנים - לא נחשב(!!!) ובמקרה הטוב נחשב לאחד.


אין דרך להבין את הצורך של הנשים באיסוף המידע הזה, כמו שאין דרך להבין את הרצון של הזכרים לדעת עם כמה גברים בילתה הפרטנרית שלהם. מדובר כנראה בעוד שתי וריאציות של מחלות מין. נפשיות.נלקח מתוך "תזה"-עיתון הסטודנטים של תל אביב. גיליון מס' 124
הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

תגובות

סה"כ 3 תגובות
מאת
כותרת
תוכן
אני לא מכירה בחורה שלא זוכרת בדיוק כמה היו לה
ואני לא מכירה בחור שלא מת לדעת אבל מפחד לשאול. גברים - אל תפחדו, גם ככה אני משקרות...
מאת adyL | 03.01.2008
אני לא מבין למה אתן עושות לנו את זה?
פשוט תשקרו- אנחנו לא רוצים לדעת מי היה שם לפנינו - אנחנו הכי טובים שהיה לכם אי פעם
מאת מר. ביג | 05.01.2008
חחח אחלה כתבה (לת)
מאת karen | 07.01.2008
בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.