False לארוז נכון לפני המעבר למעונות
פרופסור

לארוז נכון לפני המעבר למעונות

סוף סוף עוברים למעונות? אבל מה עם לארוז את כל הציוד? היכנסו לאתר שלנו ותוכלו לקרוא על הטיפים לאריזה בטוחה ואפילו מהנה לפני שמזמינים הובלה למעונות הסטודנטים.

מערכת פרופסור | 08.11.2017
לארוז נכון לפני המעבר למעונות

חודשים ספטמבר ואוקטובר עוברים מהר לסטודנטים הרבים, בעיקר לחדשים מהם שהולכים להיכנס למסגרת אקדמאית. שנת הלימודים דורשת התאקלמות בעיקר אם עוברים למעונות ולכן חשוב לשים לב שאנו עושים הכול כדי שהמעבר יהיה פשוט ונקי מתקלות.

 

לבצע את כל הפעולות בסדר הנכון

פתיחת שנת הלימודים יכולה להיות מלחיצה מאוד גם לאנשים קרי רוח שמתאקלמים מהר. השגרה העמוסה יחד עם שינוי מקום המגורים, בעיקר לאלו שמעולם לא גרו בלי ההורים, יכולה להיות קשה בהתחלה אך הנוסחה הנכונה למעבר בטוח הוא תכנון הכול מראש. אל תחכו לרגע האחרון ואל תחשבו שהמעונות יחכו לכם, אם נסגרתם על לימודים חשוב מאוד לשקול היטב האם אתם צריכים לעבור למגורים קרובים יותר או שתמשיכו לגור היכן שאתם. אם החלטתם לעבור, צרו קשר עם חברת הובלות ותקבעו בדיוק מתי אתם עוברים אחרי שבחנתם את המקום הטוב ביותר מכל הבחינות.

 

לארוז נכון לפני המעבר למעונות

אם תתייעצו עם כל חברת הובלה בחיפה או בסביבה, או חברים שכבר עברו דירה וישתפו אתכם בחוויה, תבינו מהר מאוד שלאריזה שלכם יש משמעות גדולה לגבי ההתאקלמות שלכם במקום החדש. הדבר הכי גרוע זה להגיע למקום חדש בלחץ ולא להבין איפה כל החפצים שלנו. הבלגן שיהיה לכם בחדר או בסלון, במידה ואתם גרים לבד, יכול להוציא אתכם מדעתכם ולפתוח את שנת הלימודים ברגל שמאל. ארזו הכול בצורה מסודרת ובקרטונים שמותאמים להובלה, כתבו על כל קרטון מה יש בו ונסו לחלק את הקרטונים לפי קטגוריות וכך יהיה לכם פשוט יותר לפרוק הכול.

 

להימנע משבירה של פריטים

גם אם אתם בסך הכול עוברים לדירת שותפים במעונות של מכללה או אוניברסיטה, עדיין לא מדובר על מעבר פשוט. גם העברת חפצים של חדר שלם יכולה להיתקל בהרבה בעיות והדבר הגרוע ביותר הוא כמובן הרס של פריט מסוים. זה יכול להיות מסך מחשב, זה יכול להיות המחשב עצמו או טלוויזיה שרכשתם במיוחד. כדי להימנע מעוגמת נפש כזו, צרו קשר עם חברה שתספק לכם הובלה בחיפה, בעמק יזרעאל או בכל מקום אחר אליו תעברו וכך גם תחסכו זמן רב בחיפושים המתישים אחרי חבר או בן משפחה שיעשו לכם טובה ויעזרו לכם להעביר את הציוד.

 

מה בכלל צריך לארוז?

הרבה סטודנטים מתחילים לא מבינים מה הם בכלל צריכים לארוז. זה תלוי לאן עוברים, הרי שאם אתם עוברים לדירה מרוהטת שכבר יש בה דיירים אז כנראה תצטרכו להביא רק את מה שבאמת חשוב לכם לבית, בין אם זה כלי בישול או פריט מעוצב ומגניב, וכמובן את כל הציוד שיהיה לכם בחדר. בררו מה כבר יש בדירה, בקרו בה כמה פעמים ויכול להיות שמשהו שממש רציתם להביא או אפילו לקנות לא באמת נחוץ כי כבר יש אותו שם. תארזו את כל הדברים שיתנו לכם נוחות בלימודים וגם רוגע בעת הצורך, וכמובן חפצים שיתנו לכם להרגיש בבית.

 

מתי עוברים למעונות?

אם החלטתם לעבור למעונות חשוב שתדעו גם מתי כדאי לעבור. אנשים רבים מתעכבים במעבר לדירה למרות שהם מתחילים כבר את התשלומים בגלל שהם מחפשים איך להעביר את כל הציוד. במקום לתת לעצמכם זמן התאקלמות מועט, שלמו כמה מאו תשקלים לחברת הובלה בחיפה בסביבה שיספקו לכם הובלה בטוחה ומהירה בלי עיכובים. מומלץ לעבור לפחות שבוע לפני תחילת הלימודים כך שתספיקו להתאקלם, להכיר את הסביבה והדיירים ותוכלו להתחיל ללמוד בורה הכי טובה שאפשר. 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.