False השכרת לוקר בקמפוס
פרופסור

השכרת לוקר בקמפוס

השכרת לוקר בקמפוס הינו שירות שימושי עבור סטודנטים. גם בעידן הדיגיטלי אנו משתמשים בספרים וכן במחשבים ניידים ומכשור טכנולוגי, ציוד שניתן לאחסן באופן נוח בלוקר.

מערכת פרופסור | 14.03.2018
השכרת לוקר בקמפוס

הלוקרים הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים מאד במוסדות חינוך ברחבי הארץ, לרבות מסגרות אקדמיות מובילות. את הלוקרים אפשר למצוא כיום בקמפוסים רבים והם משרתים את הסטודנטים במהלך השנה, שבחלקם ממשיכים להיעזר בהם גם בשנים שלאחר מכן ולאורך כל תקופת הלימודים.

 

היתרונות שבלוקר

השכרת לוקר בקמפוס הוא פתרון נהדר לכל סטודנט, בין אם מבלה במתחם הלימודים אחת לשבוע ובין אם יותר. תא האחסון מגיע במידות שונות ובעיצובים שונים והוא מהווה פתרון יעיל ונוח מאד לכל מי שמחפש מקום אחד שבו יוכל לאחסן את הציוד שלו, את הפריטים שלהם הוא זקוק במהלך הלימודים. הלוקר מציע יתרונות רבים וזו גם הסיבה מדוע סטודנטים מוכנים לשלם על השכרתו ובוחרים בו כפתרון רלוונטי לאורך כל שנות הלימודים. היתרון הבולט שלו הוא הנוחות הרבה שהוא מציע. בלוקר מאחסנים הסטודנטים את הספרים, את הקלסרים הגדולים שתופסים מקום ואת כל הפריטים והציוד שבהם הם משתמשים במהלך תקופת הלימודים.

 

השכרה לטווח קצר וארוך

ניתן לשכור לוקר לפרקי זמן שונים בהתאם להחלטתו של הסטודנט, אולם ההמלצה היא לשכור אותו לאורך כל שנת הלימודים ולהמשיך גם בשנים הבאות. במקום לשאת תיק גדול ללימודים, תיק כבד לרוב ובמקרים מסוימים אף מספר תיקים, אפשר לבחור באפשרות של השכרה כפתרון לטווח ארוך. הדבר רלוונטי עוד יותר לסטודנטים הנעזרים בתחבורה ציבורית. לא פשוט להתנייד בתחבורה ציבורית, בין אם אלה אוטובוסים ובין אם רכבות, כאשר סוחבים על הגב ספרים כבדים וגם קלסרים גדולים. הדרך לאוניברסיטה או למכללה עשויה להיות ארוכה והסחיבה של הציוד הזה לא קלה.

 

אחסון מחשבים ניידים וציוד יקר ערך

כיום, יותר ויותר סטודנטים נעזרים אמנם במחשבים ניידים, המהווים תוספת למחברות ולקלסרים. המחשבים הניידים, קטנים וקומפקטיים ככל שיהיו, תופסים גם הם מקום בתיק ואם מוסיפים להם את הספרים הרבים ואת המחברות הרי שמתקבל משקל רב מאד שלא פשוט לסחוב על הגב או על הכתף. במהלך הלימודים משתתפים הסטודנטים בלא מעט קורסים ונדרשים להביא אתם לשיעור ציוד מיוחד, פעמים רבות, שמשמש אותם בעת השתתפותם בקורס. חלק מהציוד יכול להיות יקר ערך, חלק ממנו תופס מקום רב ויש גם לעיתים פריטים קטנים, שחשוב לשמור עליהם היטב.

 

טיפים שימושיים לשוכרים לוקרים

כאמור הלוקר הוא אמצעי שימוש עבור הסטודנטים בתקופת הלימודים, יחד עם זאת חשוב להשתמש בו בצורה נכונה. תאי אחסון המגיעים עם מנעול וקוד אישי, לכן חשוב מצד אחד ליצור קוד אישי שלא ניתן לפרוץ אותו בקלות, אך מצד שני לא ליצור קוד שאתם עלולים לשכוח. בנוסף, רצוי לקבוע כללים כי מחברות וחומרים בהם יש שיעורי בית נכניס לתיק, וספרים וציוד כבד שאין לנו בו שימוש בבית יש לאחסן בלוקרים. כך נימנע משכיחת ציוד אותו נצטרך בבית, דבר שיכול להיות מתסכל במיוחד במידה וזה קורה במועד הקרוב להגשת המטלה או ביצוע מבחן.

 

שיקול חשוב שיש לקחת בחשבון

השכרת לוקר לסטודנטים היא דרך נפלאה לעבור את שנת הלימודים בנוחות רבה וגם מבלי לדאוג לדבר. יחד עם זאת, חשוב לוודא כי נבחר במוצר אשר מציע את הפתרון הנכון לסטודנט והבטיחותי ביותר. בין אם בוחרים לשמור בו לעיתים את המחשב הנייד, את המחברות, את הספרים או את הפריטים האישיים יקרי הערך, על הלוקר להציע את רמת הבטיחות המתאימה. ישנם תאי אחסון פשוטים שקל מאד לפרוץ ומחירם לרוב יהיה זול. אחרים, הנחשבים לבטיחותיים מאד, קשים לפריצה ועלות השכרתם תהיה לרוב לא זולה. במקרה הזה, העלות הגבוהה של שירותי השכרת לוקר משתלמת יותר והפתרון מהווה מענה מתאים לכל סטודנט.

 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.