False טיפולים קוסמטיים לקראת החתונה במחירים נוחים לסטודנטים
פרופסור

טיפולים קוסמטיים לקראת החתונה במחירים נוחים לסטודנטים

אם אתם רוצים להיראות במיטבכם ביום הגדול ביותר בחייכם, כדאי שתשקלו את האופציה של טיפולים אסתטיים. במאמר הבא נסביר אילו טיפולים פופולארים לפני אירוע חשוב כשלכם.

מערכת פרופסור | 18.07.2016
טיפולים קוסמטיים לקראת החתונה במחירים נוחים לסטודנטים

החתונה מתקרבת – וזה הזמן שלכם להשקיע בעצמכם! יש כיום לא מעט טיפולים קוסמטיים נהדרים, שהם המפתח שלכם לחתונה מושלמת שבה תיראו מעולה.

 

התחום של רפואה אסתטית פוגש אותנו בלא מעט מקומות ותחנות בחיים שלנו. בין השאר, הוא גם פוגש אותנו באירוע החשוב מכל - החתונה שלנו. מי שעומדים להתחתן (בדגש על מי שעומדת, אם כי גם גברים מגלים את החשיבות של הנושא בשנים האחרונות), מבינים שהם צריכים להיראות בשיאם בחתונה שלהם, ולכן אולי כדאי שקצת שישקיעו בטיפולים קוסמטיים איכותיים. עם זאת, בהנחה שאתם סטודנטים צעירים, יש להניח שאתם לא צברתם הון עתק, מה גם שהחתונה בעצמה היא לא זולה. אם כך, אילו טיפולים קוסמטיים בתחום הרפואה האסתטית מוצעים כיום במחירים נוחים יחסית? וחשוב מכך - אילו טיפולים אפשר לעשות בטווח קצר יחסית לקראת החתונה, כדי שתופעות הלוואי לא ישפיעו לרעה?

 

כמה דוגמאות לטיפולים נוחים

 

  • זריקות בוטוקס - אחד מהטיפולים הבולטים ביותר בתחום הרפואה האסתטית הוא ללא ספקה טיפול של הזרקות בוטוקס. המטרה של הבוטוקס היא להעלים את הקמטים שיש בפנים שלנו - ויש גברים ונשים שכבר בגיל 25 מתחילים להופיע קמטים על הפנים שלהם מסיבות שונות. הבוטוקס יעזור להעלים את זה במהירות. את הזריקות הללו כדאי לבצע כשבועיים-שלושה לפני החתונה, על מנת שהבוטוקס יחלחל היטב עד החתונה עצמה. אחד מהיתרונות של הזריקות הוא שאין להן ממש תופעות לוואי על הפנים שלכם (כמו נפיחות, אדמומיות או שטפי דם) ולכן אין כאן שום מרכיב של סיכון. מבחינת המחיר של הבוטוקס - יש כיום רופאים שמציעים את הזריקות במחירים נוחים מאד, שיאפשרו לכם לשמור על התקציב לקראת החתונה שלכם.

 

  • מילוי שפתיים - יש לא מעט כלות שרוצות לקראת החתונה שלהן לקבל שפתיים בשרניות יותר. הפתרון לכך הוא לעבור תהליך של מילוי השפתיים, במכונים של רפואה אסתטית. את השפתיים ניתן למלא עם חומרים טבעיים, או עם סיליקון. אם אתן לקראת חתונה, ההמלצה היא לבחור בחומרים הטבעיים כי ההשפעה שלהם הפיכה, וכדאי שלא לקחת סיכון. את הטיפול כדאי לעבור עד כחודש לפני החתונה כדי שזה יראה היטב, אבל גם כדי שכל תופעות הלוואי יעבור בביטחה (לרוב הם עוברים בתוך 10 יום אך אנו לא רוצים לקחת סיכונים). גם כאן - המחיר של המילוי הוא זול כי זה תהליך שהוא מהיר מאד וללא סיבוכים.

 

  • פילינג לפנים - טיפול נוסף בתחום הטיפולים האסתטיים הוא טיפול הפילינג, שכידוע נועד לחדש את תאי העור שלנו - והוא מומלץ לגברים ולנשים לקראת החתונה, כולל גם לסטודנטים הצעירים. כדאי לבחור בפילינג ברמה השטחית, או אם הולכים למכונים השונים - לבחור בפילינג הבינוני, על מנת שהעור ישוקם במהירות מהתהליך, לא יהיו תופעות לוואי, אך עם זאת העור ייראה איכותי, חלק ובריא יותר. גם כאן - המחירים נוחים מאד. חשוב לציין כי טיפול זה מומלץ לא רק לחתן והכלה עצמם, אלא גם לבני המשפחה ולחברים הקרובים שרוצים להיראות זוהרים ורעננים ביום האירוע.

 

  • מסאז' – לרוב האנשים תהליך החתונה מלווה בלחץ. במיוחד כשמדובר בתקופה בה אתם עדיין סטודנטים אשר מופעלים עליכם לחצים אחרים כגון עבודות להגשה ותקופת מבחנים. אחת הדרכים להפיג את המתחים הללו היא באמצעות טיפולי מסאז' ועיסויים שונים. טיפולים אלו מרגיעים את הגוף ואת הנפש והם אידיאליים לפני אירוע חשוב כחתונה. למרות שמחיר הטיפולים יכול להגיע לסכום גבוה מאוד, יש היום לא מעט דילים וקופונים, כך שתוכלו להנות ולא להוציא סכומי עתק.

 

זה הזמן להשקיע בעצמכם

 

לקראת החתונה שלכם, אתם הרי רוצים באמת להיראות בשיא. לכן, כל הטיפולים הללו הם נהדרים, כי הם באמת יאפשרו לכם להשקיע בעצמכם כמו שצריך, וליהנות ממראה מושלם. אומנם מדובר רק בחלק קטן מאוד מהיום הגדול שלכם, אך כדאי להשקיע בו מחשבה ולא לזלזל בו. 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.