False כך תפסיקו להיפגע
פרופסור

כך תפסיקו להיפגע

למה אני תמיד נופלת על שקרנים וכאלה שאינם בנויים למחויבות?

רונית מור | 30.11.2008
כך תפסיקו להיפגע

הכתבה מתוך Cupid.co.il

אני ממליצה לכם לצפות בסרט "סקס והעיר הגדולה". חוץ מניקוי ראש ובריחה של שעתיים לרכילות, פטפוטי נשים, איפור ובגדים יפים, יש שם מערכות יחסים.

 

כחוט השני רואים את ריטואל הטעויות שכל אחת מהגיבורות עושה. הטעויות הללו מובילות למסקנה אחת: סיום מערכת יחסים פרובלמאטית ללא עבודה עצמית לא תעשה שינוי בחייכם. אם תצאו עם גבר סרבן מחויבות, אז בדיוק כמו קארי בראדשו - גם אם הוא יתחתן איתכן בסוף, הוא יעשה לכם כמה התקפי לב בדרך, יכניס אתכם למצבים מביכים ויגזול הרבה משמחת החיים שלכם.

 

אחד המשפטים השכיחים שאני שומעת הוא :"אין לי מזל. למה אני נופלת על: קמצנים, מובטלים, לוזרים סדרתיים, נצלנים, נשואים, פרודים, גרושים בעייתיים, קשורים לאקסית המיתולוגית, בעייתיים במחויבות, אדיפאליים, שקרנים, בוגדניים?" ועוד...

 

התשובה שלי אליכן חד משמעית: זה לא עניין של מזל אלא יותר של חוסר ידע, של התעלמות מתמרורים אדומים. מי שמתעלם, סופו למרר בבכי ולאבד אמון. אם פוגעים בכם, זה לא גשם - זו פגיעה! ומי שלא עוצר אותה ימשיך לסבול.

 

בחורים אינם משתנים

הגיעה אליי לאימון אישי בחורה יפהפייה, חטובה, אינטליגנטית, נאמנה, אמינה ושאר תכונות מדהימות. היא התאהבה בצ'ארמר נוכל סדרתי שקנה לה מתנות, פינק אותה, הראה לא את מקומות הבילוי הכי אקזוטיים בארץ ובעולם. היא התחילה לרצות אותו ולחזר אחריו ואז הוא התהפך וסיפר לה שהוא מעשן קצת חשיש כל יום. הוא הקניט אותה ליד קרוביה וחבריה והיא ברחה, אך הוא תמיד דיבר אל ליבה שתחזור והבטיח שהוא ישתנה. אני ביקשתי ממנה לעזוב אותו, אך היא חזרה ונפגעה עד שלא יכלה עוד. כיום היא מנסה לשקם את הריסות חייה.

 

יש לי מסר אליכם: אתם לא עובדים סוציאליים ואינכם פסיכולוגים של אף אחד. לכל אחד יש את הבעיות שלו ועליו להתמודד עימם. אם אתם מכירים בן/בת זוג שמתנהגים אליכם לא בכבוד, שעדיין נשואים,

פרודים, קמצנים, עצבניים, מספרים לכם בערב  הראשון על מעללי המיטה של האקסית או כמה שקשה להם לשכוח את האקסית, עשו טובה לעצמכם - אל תחשבו שזה ישתנה, זה רק יחמיר.

 

אתם במקום הראשון ואתם בלבד מלמדים את הסביבה כיצד להתנהג אליכם. אם לא תדרשו כבוד, אהבה, פינוקים, מסירות ובן זוג פנוי רגשית - לא יהיה לכם. אל תסבלו. תיהנו ותחגגו באהבה. אל תמהרו להעניק את ליבכם  לאדם הלא מתאים, שכן האנרגיה שלכם תיגזל וכשיגיע המתאים תהיו חסרי אנרגיה.

בואו לעשות אימון אישי לימדו מה מניע את הבחירות הלא בריאות שלכם, מצאו את עקב אכילס וקבלו כלים כיצד לבחור נכון.

 

ושיעור ראשון: אהבה עצמית!!!! אתם מיוחדים אין לכם כפיל ומגיע לכם הכי טוב שיש.

שלכם,

רונית
052-2655217


רונית מור היא מדריכה אישית לסינגלים, המסייעת לבנות כרטיס ולהגדיל את הסיכויים לקשר אמיתי.

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

תגובות

סה"כ 2 תגובות
מאת
כותרת
תוכן
אין מה לעשות - גברים נולדו קמצנים
הם משקיעים רק עד הסקס הראשון
מאת אורית | 30.11.2008
זזזזזזייין
זזיייןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן.......................... שרמוטות............................................................ וווווווווווווווו............ זונותתתתתתתתתתתתתת.......................................
מאת זונה | 23.04.2009
בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.