False דרושים סטודנטים
פרופסור

דרושים סטודנטים

טיפים לשילוב עבודה ולימודים

מערכת פרופסור | 25.01.2009
דרושים סטודנטים

רוצים לעבוד?

 

עבודה בזמן הלימודים היא דבר לא פשוט לסטודנטים. במיוחד אם מערכת השעות צפופה,ומגבילה במספר שעות מסוים, ובימים מסוימים שרק בהם ניתן לעבוד.במיוחד בתחילת הלימודים כשהעומס כבד מנשוא, ואנו זקוקים לכל דקה פנויה כדי להכין את שעורי הבית והעבודות המוטלות עלינו.

כדאי מאוד לדאוג לקריירה שלנו כבר בתקופת הלימודים.ולחפש כן עבודות בתחום הנלמד.אם תשתלבו נכון בעבודה ותאהבו אותה,תצליחו גם לממן את הלימודים ושאר הוצאות כמו שכר דירה,חשבונות,ספרי לימוד וכו....וגם כמובן לשדרג את היכולות שלנו.

כמובן שלא תמיד ניתן לעבוד בתחום שלנו למשל ברוב בתי הספר למשחק לא ניתן "לצאת" לאודישנים בשנה הראשונה.

איך משלבים בין עבודה ללימודים?

 

אם הנכם סטודנטים ומחפשים עבודה לתקופת הלימודים,ודאי הייתם רוצים לדעת מה הדרך לתהליך בחירת העבודה ואיך ניתן לשלב בניהם .

הרעיון הוא לחפש עבודה בזמן חופשת הסמסטר או חופשת הקיץ.

בזמן החופשה אפשר להרוויח יותר כסף,מכיוון שיש לנו יותר זמן פנוי.גם קל יותר לעבור "חפיפה",ולהעריך אם מקום העבודה מתאים לכם או לא.תכירו את האנשים ואת תהליכי העבודה ותוכלו לשמר לכם את העבודה ולהמשיך בה כבר בתחילת שנת הלימודים.

כדאי ומומלץ להתחיל לעבוד לפני פתיחת שנת הלימודים ולא עם תחילתה.כשהשנה מתחילה והלחץ בלימודים הולך וגובר,קשה מאוד למצוא את הזמן והאנרגיה לראיונות עבודה ומבחני מיון.

אם יש באפשרותכם לדעת את מערכת השעות שלכם לשנה הקרובה,יהיה לכם יותר קל ונוח לתמרן לוח זמנים , אשר יאפשר לכם ליהנות גם מהעבודה וגם מהלימודים.

כדאי כמובן לחפש עבודה במשמרות, אם אתם לומדים בשעות הבוקר תוכלו לעבוד אחרי הצהריים ולהיפך.או עבודה בסופי שבוע בלבד וכך תוכלו להקדיש את כל השבוע ללימודים.

אם הינכם סטודנטים למשפטים כדאי לחפש עבודה במשרדי עורכי-דין, אם הינכם סטודנטים להוראה כדאי לחפש עבודה בהדרכה וכן הלאה.

עבודה במקצוע הנלמד, בתחום שלכם, היא התרגול הטוב ביותר עבורכם, כך ניתן להתנסות בפועל בחומר הנלמד, לצבור ניסיון רב, וגם ליצור קשרים עם אנשים בתחום שיכלו לעזור לכם למציאת עבודה בסיום הלימודים.

 

 עבודות לסטודנטים

 

עבודות רבות מתאימות לסטודנטים אך כדי לבחור את העבודה שאתם תאהבו עליכם להיות מעודכנים במשרות המוצעות. אם תהיו מעודכנים תוכלו לבחור מה מתאים לכם ולמהר ולהגיש קורות חיים.

זכרו, יש המונים כמוכם בשוק וכדי לא לפספס הזדמנות מתאימה שלחו את קורות החים במהרה,.

כך תוכלו להיות בין הראשונים המוזמנים לראיון עבודה.

דאגו לשדרג ולהגדיל את קורות החיים שלכם כדי  שיבלטו בין שאר המועמדים.

פרטו על הרקע הצבאי שלכם, על היכולות שלכם, כישוריכם, וגמישותכם בשעות העבודה.

כך תציגו את עצמכם בצורה מרשימה ותגדילו את סיכוייכם להשתלב בעבודה שאתם באמת אוהבים, אז שיהיה בהצלחה!

 

משרות סטודנטים

 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

תגובות

סה"כ 4 תגובות
מאת
כותרת
תוכן
מה עושים כשהמראיין
מבקש המלצות ממקום עבודה קודם ואין לי?
מאת daniel | 04.02.2008
העסקה ללא שכר (תק' נסיון של חודשיים).
כאשר המראיין מציין בפניךכי התרשמותו ממך היא טובה ומעוניין כבר מחר להעסיקך! אולם באותה נשימה גם אומר לך שתהייה בתק' נסיון לחודשיים ללא שכר!!! כאמור אני מאד רוצה את העבודה המוצעת, האם נראה זאת כניצול ונאמר לא? או שכדי להגיע לתפקיד הנכסף אקבל זאת? (החשש שלאחר שאנוצל יאמר לי המעסיק כי אינו מעוניין בי עוד!) האם אוכל בכל זאת לתבוע אותו גם אם הסכמתי להעסקתי ללא שכר?
מאת מירי | 07.02.2008
ללא שכר?
זה ניצול ואסור. מינימום לפחות תסגרי איתו על שכר רטרואקטיבי לחודשיים האלו אחרי שאת מסיימת את תקופת הנסיון.
מאת ליאור | 17.02.2008
המלצות
סיימתי את עבודתי במקום העבודה הקודפ בצלילים צורמים, לא בגללי, אלא בגלל מעביד לא שפוי. מה עושים כשבראיון העבודה שואלים אם אפשר להתקשר למקום העבודה הקודם לקבל המלצות, כשודאות ההמלצות יכולות להיות פוגעות. מה אומרים בראיון העבודה?
מאת JN | 18.02.2008
בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.