False מתנגד להדחה
פרופסור

מתנגד להדחה

יוסי ללוש מתנגד להדחת איתי שונשיין

יוסי ללוש | 01.01.1900
מתנגד להדחה

מכתב תמיכה של יוסי ללוש, יו"ר אגודת הסטודנטים של המכללה למשפטים רמת-גן, ביו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, איתי שונשיין. המכתב נכתב בתגובה למכתבו של לירון שחורי, יו"ר האגודה של מכללת שנקר,התומך בהדחתו של שונשיין:


 

הופתעתי לקרוא את מכתבו של חבריי מר לירון שחורי יו"ר מכללת שנקר. ורציתי להדגיש שאין אני מסכים לדברים שנכתבו.
השנה יותר מכל שנה אחרת ציבור הסטודנטים עלה לכותרות ולמודעות של הציבור בישראל, הוכחנו שיש בידנו כלים חזקים כדי להשיג את מבוקשנו. מי יודע טוב יותר מאותם אנשים שכבר חתמו על העצומה של מר שחורי כגון: יו"ר אגודת הסטודנטים בטכניון מר תומר ציטר, יו"ר באר-שבע איילת יוחנן, שהגענו למבוי סתום בו החלטנו שחותמים על ההסכם.
עם כל הביקורות הקשות על אופן הניהול שלך, איתי, הייתי רוצה לראות את מר שחורי מנהל את המאבק ואת התוצאות שהיה משיג.
כבר לפני 4 חודשים נושא שחורי מטען כבד נגד יו"ר ההתאחדות ולא ברור לי מדוע.
אסור לנו, חברי התאחדות הסטודנטים ונציגי ציבור הסטודנטים לעסוק בפוליטיזציות כאלה ואחרות, עלינו להשאיר את המהלכים הפוליטיים שמנהל שחורי בחוץ, אין מקומם ראוי בקרב מנהיגי הסטודנטים כמותנו.
עלינו להפגין אחדות ורעות ולא לחתור לשנאה ולעסקנות בזויה.
עד היום ישיבת הנשיאות נוהלה בצורה הכי דמוקרטית שיש, הצורה בה התנהלנו הייתה יכולה להוות דוגמא למנהיגנו הפוליטיקאים.
השנה הייתה הרבה עשייה: שיתוף פעולה עם ארגון לתת תוך מעורבות חברתית עמוקה בגיוס כספים לתושבי קונגו, הזדהות עם מאבק המילואמניקים, המאבק המפורסם של ציבור הסטודנטים בהורדת שכר הלימוד שאותו הנהיג איתי, וכעת אנו מתדיינים בנושא מכירת מניות איסתא שלהזכירך שחורי עדיין לא התקבלה החלטה ועדיין תוכל להביע את דעתך בעניין בדרך דמוקרטית ובניסיון לשכנע את שאר החברים בצדקתך, דבריך : אופן ניהול "ועד איסתא" גובל במנהל בלתי תקין במקרה הטוב ופלילי במקרה הרע לכאורה" לטעמי הקצנת את הנעשה ובמקומך הייתי חוזר בדבריי ומתנצל.
אך צודק שחורי באומרו: "ההתאחדות אינה גוף מנוהל אלא מתנהל" - אכן הגוף התנהל ולא נוהל !
הייתה אווירה של ביחד למרות כל הדעות החלוקות, אבל היינו יחד וכיבדנו אחד את השני. כעת מה שאתה מנסה לעשות זה לפרק את מועצת הנשיאות הכל כך טובה הזאת לאלתר.
אני חש שהשנה התאחדות הסטודנטים בורכה במועצה עם יו"רים טובים שבאמת איכפת להם מציבור הסטודנטים, השנה יש יו"ר חזק אשר מנסה לאחות את הפצעים שהיו קיימים ומנסה ללא הרף לאחד בין נציגי המכללות לנציגי האוניברסיטאות.
מנהיגים, עזבו אתכם מקלישאות מיותרות ומעשייה חתרנית בזויה, תדאגו לקהל שבחר אתכם כי לדעתו אתם הראויים לתפקיד, אל תעסקו בפוליטיקה תעסקו בעשייה.
ומר שחורי היקר המלצה לי אליך, במקום לנגח את המערכת אשר פועלת ללא לאות לטובת ציבור הסטודנטים, מצא את הדרך להציע הצעותך הקונסטרוקטיביות בדרך הנאותה ולא בדרך חתחתים.

 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

תגובות

סה"כ 6 תגובות
מאת
כותרת
תוכן
ליוסי
כל הפעילים המרכזיים שנכחו במאבק הסטודנטים עד סופו ראו כיצד התבצעו הדברים הסטודנטים לא עיוורים- שונשיין אינו מנהיג סטודנטים אלא פוליטיקאי מהזן הגרוע ביותר. יודח המושחת לאלתר!
מאת אורטל טל | 14.12.2007
יוסי סתם חנפן מלוקק
מר. ללוש הופתעתי מתגובתך יש פרסום של הסטודנטים בקרב הציבור ויש פרסום שלילי של הסטודנטים , וזה מה ששונשיין השיג אך ורק פרסום שלילי , המלצה שלי אל תלך בעקבותיו.
מאת שלומי דרומי | 21.03.2008
יוסי ללוש תתעורר
"מצא את הדרך להציע הצעותך הקונסטרוקטיביות בדרך הנאותה ולא בדרך חתחתים" נראה שמי שנוהג בדרך חתחתים הוא דווקא אתה יוסי
מאת מיכל קשקבל | 21.03.2008
יוסי ללוש לא יודע על מה הוא מדבר
אני מכיר את יוסי ללוש באופן אישי ואני אומר לכולכם כי מדובר באדםפ שיעשה הכל כדי להתקדם על חשבונם של אחרים. וכי דבריו הם דברי חנופה וכי הוא בן אדם מלוכלך בעצמו.
מאת איתי | 30.04.2008
ליוסי
אני מכירה את יוסי, הוא יודב ראש האגודה המכללה שלנו. הוא אדם מקסים, תמיד עוזר, תמיד מקשיב, עושה דברים מדהימים במכללה ומחוצה לה. יוסי אני מאמינה בך וסומך עליך אל תיתן לאנשים שלא מכירים אותך להרוס לך בהצלחה
מאת מורן | 01.05.2009
ליוסי- חשוב שתדעו
מכיר אותו ואת פועלו הן כיושב ראש אגודה המרכז האקדמי והן כחבר התאחדות הסטודנטים הארצית, מכל יושבי הראש לא הכרתי אדם שיושרה היא אבן דרך עבורו כמו שהיא עבור יוסי אדם שפועל ללא לאות, זמין בנייד בכל שעה ונכון להקשיב ולעזור לסטודנטים בכל עניין שמתעורר אם הייתי צרך לבחור למי לתת את מפתחות הנהגת הסטודנטים הייתי בוחר ביוסי
מאת עידן | 20.12.2010
בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.