False הדרכת שיעורי פילאטיס – עבודה המתאימה לסטודנטים בזמן התואר
פרופסור

הדרכת שיעורי פילאטיס – עבודה המתאימה לסטודנטים בזמן התואר

לימודי פילאטיס עבור סטודנטים בזמן התואר, זוהי דרך נפלאה לרכוש מקצוע מבוקש בו ניתן לעבוד במקביל ללימודים. הסטודנט יכול לצבור ניסיון יקר בתחום לצד שכר כספי נאה.

מערכת פרופסור | 28.02.2018
הדרכת שיעורי פילאטיס – עבודה המתאימה לסטודנטים בזמן התואר

חושבים על דרכים להתפרנס בזמן התואר האקדמי? רוצים לשלב בריאות ופרנסה? קורס מדריכי פילאטיס יכשיר אתכם לעבודה מעניינת, מאתגרת, רווחית ומלאת כושר גופני.

 

קורס פילאטיס מכשירים או מזרן

תחום הפילאטיס נחלק לשני תחומים עיקריים: מכשירים העובדים כנגד התנגדות הגוף ומזרן שמאפשר שלל וריאציות לטובת שיקום, כושר ויציבה. סטודנטים המעוניינים לעשות את צעדיהם הראשונים בעולם יבחרו בקורס מעמיק ומקיף להוראת שיעורי מזרן, אשר בעצמו מהווה תשתית לקורס פילאטיס מכשירים. לימודים אלה יכול לספק לבוגרים עיסוק בתחום שניתן לעסוק בו באופן עצמאי בזמנים נוחים שאינם באים בחשבון על זמן הלימוד.

 

הדרכת שיעורי פילאטיס - מתאים לכולם

גם אם אתם חובבנים וגם אם אין לכם ניסיון כלל וכלל יש לכם אפשרות לעסוק בהדרכה. קורס פילאטיס להכשרת מדריכים מעניק כלים, גם לאנשים שעושים את צעדיהם הראשונים בתחום. ההכשרות מספקות ידע נרחב, הן בתחום ההוראה והן ברזי השיטה. כל בית ספר ישים את הדגשים שלו ויעניק משקל רב יותר לתחומים מסוימים בהוראה.

 

מאפס למאה - תוך כדי תנועה

אתם חורשים על ספסל הלימודים ורוצים הפסקה מתודית לנפש, מה טוב יותר משילובה עם הכנסה? קורס מדריכי פילאטיס מאפשר לבוגרים שלו להשתלב באחד מהמכונים הרבים, שצצים כפטריות אחרי הגשם, ולבצע במקביל גם שיעורים פרטיים. יהיה מי שיבחר גם לקחת חלק פעיל באותן הדרכות ולהרוויח גם אימון גופני וגם הכנסה באותו הזמן.

 

יתרונות של מדריכים צעירים

כאשר אתם עושים פעמיכם אל עבר התחום הנחשק ואתם רק בתחילת הדרך אז יש לכם יתרון גדול - ידע רב והכשרות נוספות עוד לפניכם. המשפט "העולם שייך לצעירים" קורם עור וגידים בתחומי הספורט והכושר הגופני ומספר לא מבוטל של מתאמנים מתחבר למדריכות והמדריכים הצעירים, שלהם חיבור טוב יותר לעידן המודרני ולהתפתחויות החלות בתחום. כלומר, תרכשו לעצמכם עדת תומכים כבר מהשלבים הראשונים, וחלקם ימשיכו אתכם כברת דרך ארוכה.

 

מהו ארגז הכלים איתו יוצאים לדרך?

קורס המדריכים מספק הצצה נרחבת לעולם האנטומיה, כיצד בנוי גוף האדם, איך פועלים השרירים ואיך הפיזיולוגיה המורכבת באה לידי ביטוי בעולם היומיום. משם, ממשיכים לעבר לימודי עקרונות השיטה, כיצד זאת באה לידי ביטוי בתרגילים ובמערכי שיעור עתידיים. לאחר שהושרשו היסודות עוברים לליבה, הסיבה לשמה מתכנסים, והיא ההדרכה. הדרכת מתאמנים אמיתית הנעשית במסגרת סטאז' הכולל מספר שעות על מנת לחוש את העולם האמיתי.

 

האם זה משתלם?

מחיר של שיעור קבוצתי נע בין 50 ש"ח בסטודיו המציע שיעורים אטרקטיביים במיוחד לבין 100 ש"ח אצל היוקרתיים. לרוב, לא תעלה קבוצה על שישה משתתפים והשכר אותו ירוויח המדריך ינוע בין 80 ש"ח ל150 ש"ח לשעה. במסגרת שיעורים פרטיים עולה הכדאיות (כמובן שתלוי מוניטין ויכולות מכירה) ומחיר מינימלי ינוע סביב 150 ש"ח לשיעור כאשר מדריכות מקצועיות יותר יכולות גם לדרוש 250-300 ש"ח לשעה. אז האם זה משתלם היא שאלה אינדיבידואלית אך לרוב הסטודנטים השכר יהיה מכבד מאוד וישלם להם את התואר פלוס ישאיר כסף למחייה.

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.