False עבודות שיספקו השלמת הכנסה במהלך התואר
פרופסור

עבודות שיספקו השלמת הכנסה במהלך התואר

סטודנט בתואר ומחפש הכנסה קבועה? יש מצב גדול כי במהלך התואר תחפשו את עצמכם מחפשים עבודה במספר מקומות. ריכזנו עבורכם מספר עבודות משתלמות, כנסו וקראו.

מערכת פרופסור | 09.01.2018
עבודות שיספקו השלמת הכנסה במהלך התואר

תקופת הלימודים האקדמיים נראית לנו זוהרת ונוצצת לפני שאנחנו מגיעים אל הקמפוס ביום הראשון. מהר מאוד עם הסמסטר עצמו אנחנו מגלים שיש גם כמה אתגרים גדולים בדרך, חוץ מהבחינות והעבודות. בראשם: שכר הלימוד שלכם, ההוצאות על המעונות, הקניות ועוד.

 

הוצאות שצריך להתכונן אליהן

 

תשלום שכר הלימוד הוא הוצאה גדולה אחת, אבל זו רק ההתחלה. חשוב שתדעו מראש מה עומדות להיות ההוצאות שלכם בשנת הלימודים הקרובה, פשוט כדי שתוכלו להיערך לקראתה טוב יותר. אם אתם מתכוונים לשכור דירה רצוי לחשב את גובה השכירות ולהוסיף גם הוצאות כמו ארנונה, חשמל, מים, אוכל ונסיעות לקמפוס. אל תשכחו שיהיו לכם הוצאות נוספות בדמות צילום מאמרים והדפסת חומרים, רכישת ציוד משרדי וכן צורך במחשב נייד וחיבור לאינטרנט. גם בלי לחשב אתם בוודאי מבינים שהאתגר יהיה גדול, ובהתאם תוכלו למצוא עבודה שתעזור לכם.

 

עבודה במשק בית

 

סביר להניח שאין לכם יותר מדי זמן פנוי בין הבחינות לכתיבת העבודות האקדמיות. מצד שני, יש כמה שעות בשבוע שבהן אתם בכל זאת פנויים קצת יותר. בזמן הזה תוכלו למצוא עבודה במשק הבית של משפחה אחת או שתיים (בתלות בזמן העומד לרשותכם). יש לא מעט אנשים שמעדיפים לשלם על שירותי ניקיון משום שאין להם את הזמן או את האנרגיות להתמודד עם המשימה הזו בעצמם. גם במבנים משותפים רבים עולה הצורך באדם שידאג לניקיון ולטיפוח השטחים המשותפים. מבחינתכם זו עבודה נוחה למדי שתשלשל לכיסכם הכנסה נאה וחשובה מאוד.

 

גם בערב: מלצרות

 

יש לא מעט סטודנטים שבוחרים באפשרות הזו, ואם תערכו סקר קצר בפעם הבאה שאתם מגיעים למסעדה או לבית קפה, תגלו שיעור גבוה של סטודנטים העובדים כמלצרים, מארחים או ברמנים. יש לעבודה הזו יתרונות, כמובן. השעות נוחות, ובמסעדות רבות העבודה היא בעיקר בשעות הערב או בסוף השבוע, כלומר בימים שבהם מערכת השעות שלכם מאפשרת לכם לעבוד. במסעדות יוקרתיות יותר יש גם סיכוי לא רע לטיפים נאים. עם זאת, אין ספק שמדובר בעבודה שתדרוש קשר אישי עם לקוחות ולא מעט מאמץ פיזי (בעוד במשק הבית לא תצטרכו לדבר כמעט עם איש).

 

שיעורים פרטיים

 

אם יש לכם סבלנות, יכולת טובה להסביר וגם ידע בתחומים שונים כמו מתמטיקה או אנגלית, תמיד תוכלו להציע שיעורים פרטיים לילדים בבית הספר היסודי או בתיכון. אם אתם ממש טובים בסטטיסטיקה או בשיטות מחקר אתם יכולים לשווק את עצמכם כמורים פרטיים גם בתחומים אלה, בקרב הסטודנטים האחרים שלומדים אתכם בתואר. השכר השעתי על שיעורים פרטיים קצת יותר גבוה מאופציות אחרות, אבל כמובן שרצוי לפנות לאופציה הזו אם אתם באמת מרגישים שתוכלו לעזור לאחרים להתמצא בחומר שהוא אתגר גדול ומורכב מבחינתם. אם אתם שולטים בחומר הנלמד ויש לכם גם חומר רקע משלכם, אתם בדרך הנכונה.

 

הכל עניין של זמן

 

בסופו של דבר זמן הוא עניין של חלוקה. חלוקה נכון את הזמן שלכם וכך תצליחו גם לעבוד בין לבין בזמן התואר. ך תוכלו לחסוך או להרשות לעצמכם ליהנות מהכסף ולא להרגיש לחוצים. העבודה תעמוד לרשותכם גם לחופשת הסמסטר ולרב תוכלו לתמרן אותה בזמן תקופת המבחנים.

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.