False עיצוב אירועים זולים לסטודנטים
פרופסור

עיצוב אירועים זולים לסטודנטים

השכרת ציוד לאירועים ויצירת הרמוניה עם צבעים ופריטים מגניבים יכולה ליצור אירוע מדהים ואיכותי עם עלויות סבירות ולא בשמים. רוצים לארגן אירוע זול? היכנסו למאמר.

מערכת פרופסור | 08.11.2017
עיצוב אירועים זולים לסטודנטים

כשאנו מתחילים בהכנות לעיצוב האירוע הבא, אנו מניחים הנחה שגויה שאומרת שההשקעה הכספית שלנו היא דבר משמעותי בכל מה שקשור לאיכות האירוע. אם לא נשקיע כסף, האירוע לא ייראה מושקע, ואז כל המוזמנים יתאכזבו. אמנם זה נשמע הגיוני אך זה ממש לא נכון.

 

הכל עניין של יצירתיות

מי שחושב שכדי לעצב אירוע בצורה הטובה ביותר צריך להשקיע הרבה מהכיס טועה טעות מרה. יש הרבה אירועים שמושקעים בהם מאות אפי שקלים וכל מוזמן שמגיע תוהה לעצמו מה עבר בראש של המעצבים. יש כל כך הרבה פרמטרים שצריך להתייחס אליהם כמו הצבעים שיתאימו זה לזה, בחירת הרהיטים והפריטים הנכונים ולדעת מתי צריך לוותר על עוד פריט כיוון שלפעמים כל המוסיף גורע. כדי לחסוך בעלויות צריך לדעת מה חשוב באמת וכמובן שאי אפשר להתעלם מכמה נקודות שיחסכו לכם מאות ואלפי שקלים כמו השכרת ציוד לאירועים או סקר שוק מעמיק בלי לחץ של זמן.

 

השלב הראשון בדרך לחיסכון

אם אתם חוגגים מסיבת סוף שנה אצלכם בבית והזמנתם את כל החברים לכיתה, אם בחרתם לחגוג מסיבת רווקים משוגעת אך מה לעשות, המזומנים מוגבלים, אין לכם סיבה להוריד את הראש ולהסתפק במועט כי עם ציוד שיגיע מחברה חיצונית ל-24 או 48 שעות יכול להפוך את האירוע שלכם להרבה יותר מושקע ומהנה ממה שחשבתם. ריהוט אלטרנטיבי, פריטים מעוצבים, רשתות הצללה, שולחנות וכיסאות ואפילו כלי הגשה, הכול יכול להיות שלכם בעלות של כמה אלפי שקלים בודדים לכמות לא מועטה של אנשים, במקום לקנות את כל הציוד או לנסות לגייס אותו מכמה מוקדים.

 

אירועים לסטודנטים בכל מקום ובכל שעה

השכרת ציוד לאירועים לא רק משתלמת יותר ויכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים לאירוע גדול אלא תספק לכם את הציוד בכל מקום ובכל שעה שתרצו. במקום לסגור אולם או גן אירועים לנשף או מסיבה שאמורה להיות לאחד קהלים עם הכי פחות יכולת כלכלית, הסטודנטים, תוכלו לקבוע את האירוע בבית של אחד הסטודנטים עם רחבה גדולה, במקום ציבורי עם כל האישורים הנדרשים או אפילו בקרבת המעונות ושום דבר לא ייחסר לכם: בר יגיע עד למקום שתבקשו, שולחנות וכיסאות כפי שנדרש, מחצלות, פופים והאפשרויות עוד רבות.

 

אירוע נטול דאגות

לא רק סטודנטים סובלים העלויות הגבוהות של חגיגת אירוע בימינו. צעירים רבים שמחפשים הזדמנות לחגוג בלי שום סיבה, חיילים משוחררים שרוצים לחגוג את היציאה לאזרחות וכמובן המסיבות הכי מפורסמות שיש מסיבות רווקים ורווקות, לא צריכים לשבור חסכונות כדי חגוג וכמובן לא להיות מודאגים מניהול האירוע. הלוגיסטיקה רבה לקראת אירועים מהסוג הזה והשכרת ציוד לאירועים תספק לכם את כל הציוד שתרצו עד למקום כשהוא כבר מסודר וערוך לקראתכם. כך אתם יכולים ליהנות בלי דאגות, לא מההובלה של הציוד, לא מהפריקה שלו ובטח לא מהסידור שלו בסיום האירוע.

 

אירועים בכל אווירה ובכל גודל

השכרת ציוד לאירועים יכולה להיות המפתח לאירוע הטוב ביותר שיכולתם לארגן בלי מאמץ ובלי הוצאות רבות וזה לא משנה אם אתם בוחרים לחגוג אירוע עם מאה אנשים או עם עשרה אנשים. תוכלו להתאים את התקציב לכיס שלכם ולהתאים את סוג הציוד למה שמתאים לכם, בהתאם לאווירה שתרצו ליצור. אירועים בחוף הים עם מזרונים ואוהלים, אירועים רשמיים עם כיסאות ושולחנות ערוכים, פופים וספסלים נמוכים ולמעשה הבחירה שלכם תקבע את האווירה שיכולה להיות צעירה ומרעננת, רשמית, יוקרתית, אירועים לילדים ועוד. 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.