False קניית פריטים יד שנייה מחברת הובלות
פרופסור

קניית פריטים יד שנייה מחברת הובלות

בניסיון להוזיל את עלות המחייה סטודנטים רבים מאמצים את רעיון רכישת מוצרים יד שנייה, קנייה מחברת הבולות היא דרך נוספת שלא רבים מכירים, למידע נוסף היכנסו.

מערכת פרופסור | 16.08.2017
קניית פריטים יד שנייה מחברת הובלות

אחת מהאוכלוסיות שהכי קשה להם במדינת ישראל היא דווקא האוכלוסייה הצעירה שמנסה לדאוג לעתיד שלה, הסטודנטים. יש מחיר גבוהה ללימודים וחוסר היכולת לעבוד בגלל אינטנסיביות של לימודים שלא נגמרים לאורך שנים ארוכות, מערים עוד על הקושי הקיים .

 

העולם הבעייתי של סטודנטים

מחירי דיור בשמיים ויוקר מחייה שלא יורד, הביא סטודנטים רבים לניסיונות נואשים בחיסכון בעלויות. שימוש ברהיטים לא איכותיים ולא מתאימים, קניות מעטות ביותר ומחייה בתנאים לא הגיוניים הם רק חלק מהעולם המסובך שלהם.

 

חיסכון בקניית רהיטים בעזרת חברת הובלות

חברות הובלות חיפה, ברעננה, בראשון לציון ובכל רחבי הארץ פעולות עם לקוחות רבים מידי יום כאשר לקוחות רבים מותירים מאחוריהם ציוד. חלק מהלקוחות עוברים לבית חדש וכבר קנו רהיטים חדשים מראש ואין להם צורך בריהוט הישן, חלק זורקים רהיטים ישנים וקצת הרוסים וחלק קיבלו את הבית עם רהיטים מובנים.

 

אחסנה או מכירה של ריהוט מיותר ?

אנשים רבים בוחרים לאחסן את הרהיטים שלהם במחסנים ואחרי שהם לא מצליחים למצוא להם שימוש או למכור אותם, הם מעדיפים לתת אותם לחברת ההובלות ולא לשלם עוד על האחסנה שלהם. חברת הובלות משפצת את הרהיטים הללו ומציעה אותם למכירה.

 

רהיטים ותיקים ואיכותיים עדיפים על מוצרים חדשים וזולים

 חברת ההובלות משפצת את הרהיטים כדי למכור אותם ולעשות עליהם רווח וכך למעשה שני הצדדים מרוויחים, ואפשר להגיד אפילו שלושת הצדדים. הלקוח שזרק את הרהיטים נותן אותו לשימוש חוזר, חברת ההובלות משפצת את הרהיטים ודואגת שהם יהיו ראויים לשימוש, אחרי שהיא הקדישה כסף וזמן וכך היא עושה רווח עליהם, והסטודנטים מרוויחים רהיט איכותי ומשופץ בעלות הרבה יותר נמוכה ממה שמוכרים אותו בחנויות.

 

עדיף רהיט ישן ואיכותי ולא חדש וזול

סטודנטים רבים מנסים לקנות רהיטים שיהיו מצד אחד מעוצבים ונוחים ומצד שני זולים כאשר אחד הדברים החשובים ביותר לסטודנט הוא רהיט עמיד לאורך זמן. כאן יש בעיה כיוון שבתקציב מסוים הסטודנט יכול להרשות לעצמו פריט זול שלא יחזיק לא מעמד לזמן רב או שלא יהיה נוח. באותו סכום הוא יוכל לרכוש פריט ישן אך משופץ, שאם החזיק מעמד עד עכשיו כנראה מדובר בפריט איכותי ביותר, מה גם שהוא עבר שיפוץ נרחב על ידי חברת ההובלות שהפכה אותו שימושי ביותר.

 

גם הסביבה מרוויחה מהעסקה הזו

הסטודנטים והחברת ההובלות הם לא היחידים שמרווחים מהעסקה הזו של מכירת רהיטים יד שנייה וגם הסביבה מרוויחה. רהיטים רבים נזרקים לפסולת בכל יום ברחבי העולם וכדור הארץ ממשיך להזדהם מחומרי הגלם האלו שכוללים בדים ועצים שכבר אין בהם שימוש. גם ככה בירוא העצים הוא תהליך שבסוף יגיע לקיצו ועל ידי שימוש נרחב במוצרים יד שנייה אנחנו יכולים לתרום לסביבה נקייה יותר ולדאוג שכל רהיט שעוד אפשר לעשות בו שימוש יגיע למישהו שצריך אותו, כמו הסטודנטים.

 

לא צריך לחפש הובלה

רכישה של פריטים יד שנייה מהרשתות החברתיות או מחברים יכולה להיות בעייתי כי צריך למצוא לפריט הובלה. לא תמיד אפשר להוביל ספה נפתחת או שידה קלות וכרוכשים מחברת הובלות, התשובה נמצאת בגוף השאלה. לכל חברת הובלות בחיפה, בירושלים, בבאר שבע ובמקומות אחרים ברחבי הארץ יש צי רכבים מתאים שיוביל כל רהיט בבטחה ובצורה מותאמת כך שהוא יגיע שלם כמו חדש אל הסטודנט שקנה אותו. רכישה כזו יכולה לחסוך זמן רב והרבה כסף ולכן עסקה כזו מכילה יתרון משמעותי ביותר על פני רכישות אפשריות אחרות.

 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.