False שילוב עבודה בזמן לימודי התואר בירושלים
פרופסור

שילוב עבודה בזמן לימודי התואר בירושלים

ירושלים מספקת מבחר של מוסדות אקדמאים איכותיים ומוערכים ובהתאם סטודנטים רבים מהווים חלק מהאוכלוסייה. הנה כמה אפשרויות לשילוב עבודה בזמן לימודי התואר בירושלים.

מערכת פרופסור | 27.07.2017
שילוב עבודה בזמן לימודי התואר בירושלים

סטודנטים תמיד מחפשים משרה איכותית, כלומר כזו שתשלב בין שעות עבודה נוחות, שכר טוב ואם מתאפשר אז גם עניין בעבודה. באזור ירושלים קיימות לא מעט משרות שמתאימות במיוחד לסטודנטים הלומדים ברחבי העיר.

 

עבודה ולימודים – השילוב שכל סטודנט רוצה להפוך לנוח ביותר

 

אחת מהערים הפופולריות ביותר עבור אוכלוסיית הסטודנטים בישראל היא ירושלים. בעיר זו מגוון של מוסדות אקדמיים מפורסמים ואיכותיים, ביניהם האוניברסיטה העברית, בצלאל, מכללת הדסה, מכללת דוד ילין, מכללת עזריאלי להנדסה ועוד. כמו בכל מקום בארץ, גם בירושלים הסטודנטים תרים אחר עבודה מתאימה שתאפשר להם לתמרן בצורה המושלמת בין לימודים לעבודה. עבודה מתאימה לסטודנטים תהיה עבודה אשר מאפשרת לעבוד בשעות שמותאמות למערכת, עם עדיפות למשמרות או לעבודה מהבית, שתניב שכר מספיק גבוה ביחס לשעות העבודה ושלא תעמיס עליכם יותר מדי.

 

העבודות הנוחות והמשתלמות ביותר לסטודנטים בירושלים

 

עבודה בהוסטל לבעלי מוגבלויות

ייתכן וזוהי עבודה שלא חשבתם עליה מעולם, אך למעשה מדובר בתחום בו צריכים סטודנטים באופן נרחב. באזור ירושלים קיימים לא מעט הוסטלים לבעלי מוגבלויות שונות ומגוונות, ביניהן אוטיזם, פיגור שכלי, עיוורון, מוגבלויות פיזיות, מחלות נפש ועוד. העבודה בהוסטלים לרוב כוללת שמירה על החוסים, הדרכה שלהם בפעילויות חברתיות או שני הדברים יחד. העבודה מצוינת לסטודנטים כיוון שהיא מאפשרת עבודה במשמרות. כדאי לדעת שבמקומות כאלו צריכים הרבה אנשים שיעבדו במשמרות לילה – דבר נוח במיוחד שכן לעתים ניתן ללמוד תוך כדי העבודה. בזכות משמרות הלילה, השכר בתחום הוא טוב כיוון שבמשמרות הלילה עובדים הרבה שעות, שעוברות מהר יחסית. מעבר לשכר הכספי תצאו גם נשכרים מכך שאתם תורמים לחברה ולקהילה.

 

עבודה בבדיקת חיבורים

 חברות פסיכומטרי רבות מגייסות סטודנטים אשר יעבדו בבדיקת חיבורים. העבודה היא מומלצת מאוד לסטודנטים שהמערכת שלהם עמוסה, כיוון שהיא יכולה להתבצע מהמחשב בכל מקום, אז בין אם אתם בבית או בהפסקה בשעות הלימודים, תוכלו לנצל את הזמן כדי להרוויח כסף. לרוב חברות הפסיכומטרי מקבלות בודקי חיבורים שיש להם ציון סף מסוים בתחום המילולי בפסיכומטרי, או בבחינה כולה. תנאים אלו משתנים מחברה לחברה, כך שכדאי לבדוק זאת מול מספר חברות.

 

עבודה בפנצ'ריה

 יש לכם ידיים טובות ואתם רוצים לנצל את זה לעבודה נוחה? זהו פתרון נפלא עבורכם. עבודה בפנצ'ריה בירושלים היא עבודה מומלצת, כיוון שהיא משלבת בין כל הדברים שסטודנטים מחפשים – עבודת משמרות וכסף טוב ללא עומס מיותר. בפנצ'ריה בירושלים תוכלו להפסיק לבהות במחשב כמו שאתם עושים רוב היום ותעבדו בעבודה פעילה ומעניינת. רוב הפנצ'ריות יוכלו להכשיר אתכם תוך מספר שבועות, כך שלעתים קרובות אין כלל צורך בניסיון קודם.

 

מלצרות

עבודת הסטודנטים הנצחית והידועה ביותר היא העבודה במלצרות, ולא בכדי: מדובר בתחום בו ניתן לעשות הרבה מאוד כסף בשעות עבודה מועטות. בירושלים יש מגוון רחב מאוד של מסעדות בהן אפשר לעבוד, ותמיד יש צורך במלצרים. אין צורך להכביר במילים לגבי תחום זה שכל סטודנט מכיר, אך חשוב לזכור דבר אחד – מומלץ לעבוד במקום שמתייחס אליכם בכבוד הראוי ולא מנצל אתכם.

 

עבודה מתאימה היא דבר אינדיבידואלי

כפי שניתן לראות, לא חסרות עבודות שיכולות להתאים לסטודנטים בירושלים. זהו בהחלט דבר נהדר שיש מבחר של משרות, אך חשוב להבין שבחירת משרה היא עניין אישי ושלכל אדם מתאימה עבודה אחרת – לאחד תתאים עבודה בפנצ'ריה ולאחר תתאים יותר עבודה מהבית, כמו בדיקת חיבורים.

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.