False הפקת אירועי קיץ
פרופסור

הפקת אירועי קיץ

נמאס מהמבחנים? מחכים בקוצר רוח לקיץ? איך ליצור אירוע, מה חייב להיות ומה לא לשכוח. בואו קראו על הפקות אירועי קיץ מהסרטים לסטודנטים היכנסו למאמר לפרטים נוספים!

מערכת פרופסור | 31.01.2017
הפקת אירועי קיץ

כשחושבים על תקופה מהנה חושבים על הקיץ. כשנזכרים באירועים מיוחדים, כאלו שלא נשכח לעולם, עם חברים טובים והמון חיוכים, מגלים שכולם התרחשו בעונה זו. לא סתם זכתה למעמד זה, שכן עונה זו בארץ היא התקופה הטובה ביותר לבלות ולחגוג.

 

מחכים לקיץ יותר מכולם

 

כולם מחכים לקיץ, לא רק תלמידים ומורים אלא כל בנאדם שמחכה להרגיש שוב את השמש היוקדת ואת  ההתרגשות שמלווה הריח של הים. אך אם יש קהל אחד שמחכה לו יותר מכולם הם הסטודנטים. הסטודנטים מחכים יותר מכולם כיוון שמדובר על החופשה שלהם שנמשכת בין חודשיים לשלושה חודשים ומנוצלת לא רק למטרות עבודה אלא לצבירת חוויות ממסיבות ואירועים שמלווים בדרך כלל במוזיקה, בריכה ואלכוהול. אירועי קיץ לסטודנטים הם בדרך כלל הפקת אירועים הכי מבוקשת ולכן הם מאוד טובים. כיצד ניתן לתכנן את האירוע בצורה הטובה ביותר?

 

שריינו את התאריך מראש

 

האירועים יכולים להתרחש מחודשים יוני ועד חודש אוגוסט. ישנם אירועים רבים גם בספטמבר אך זוהי סוף החופשה של הסטודנטים והשמש כבר פחות חמה. כדי להבטיח את קיום האירוע כדאי לפנות לו מקום זמן רב מראש ולשריין מקום מסוים, בין אם מדובר במועדון או מתחם מסוים, כך שלא יהיו תקלות וכדי שנוכל להבטיח את התאריך אותו אנו רוצים בלי להתפשר ולהזיז אותו.

 

הפכו את האירוע לאטרקטיבי

 

כדי להפיק אירוע גדול שימשוך אנשים אנו צריכים שמות. דיג'יי מפורסם, זמר שמקפיץ את ההמון או לוקיישן בולט. כל או חשובים ליצירת האירוע המושלם או לפחות שקריטריון אחד יתקיים. בכל מקרה זה תלוי בסוג המסיבה, לאיזה קהל יעד הוא פונה ומה תהיה תכולתו המקסימלית. כשמדובר על הפקת אירועים בקיץ לסטודנטים לרוב מדובר על אירוע גדול שכולל מסיבה או הופעה והוא פתוח לגילאים מסוימים ולאו דווקא מותנה בהצגת תעודת סטודנט.

 

אירוע קיץ אמיתי חייב לכלול מים

 

אירועים בים או בבריכה תמיד מושכים יותר: אם אתם רוצים שהמסיבה שלכם תהיה מדוברת כדאי שהיא תהיה בקרבת חוף ים, או שתכלול בריכה. מסיבה שמגיעים אליה בלבוש יפה יש המון, גם בחורף, אך מסיבה שמגיעים אליה בבגד ים מעלה את האיכויות והציפיות בכמה רמות. אל תשכחו גם לציין בהזמנה שיצרתם את מהלך המסיבה ועם איזה לבוש כדאי להגיע כדי להקל על חיי המוזמנים.

 

פרסמו את האירוע בכל הכוח

 

פרסום, פרסום, פרסום. הפרסום הוא שלב חשוב מאוד באירוע שלכם, אם אתם רוצים שאנשים יגיעו, הדבר לא יקרה מעצמו. גם מסיבות שנראה לכם מובנות מאליו מתקיימות בעזרת יחסי ציבור ופרסום מאסיביים. השתמשו בטוויטר, בפייסבוק, בוואטסאפ ובמודעות כדי לספר לכולם על האירוע וכמובן לא לשכוח לעבוד לפי מחירים ידועים מראש כדי שלא יהיו תלונות על ההפקה לאחר מכן.

 

מסיבה איכותית עם אלכוהול איכותי

 

אלכוהול הוא שם המשחק: אם אתם רוצים אירוע טוב, כזה שהולם לקיץ, כדאי שיהיה בו אלכוהול איכותי. מה יותר טוב מבירה קרה כשחם ויש בריכה? כמובן שבכל מה שקשור לאלכוהול צריך להיזהר ולפעול לפי התנאים והדרישות וישנם מספר הוראות בטיחות לא מעטות אך בסופו של דבר בר אקטיבי או נקודת מכירת אלכוהול היא חלק בלתי נפרד ממסיבה או אירוע קיץ כלשהו.

 

תהנו מהדרך

 

רבים ממארגני האירועים נסחפים עם ארגון האירוע עד כדי שהם שוכחים לחלוטין ליהנות גם מהדרך. אמנם לעתים מדובר על אירוע גדול שדורש כאבי ראש לא מעטים אך חשוב לזכור שאם נהיה לחוצים לכל אורך הדרך וגם באירוע עצמו, לא נוכל ליהנות בעצמנו מהפירות שאנחנו הבשלנו. קחו נשימה, תפעלו מסודר ותיהנו מכל שלב ושלב עד לסוף היצירה שאתם יצרתם.

 

 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.