False לימודי נגרות: התמחות בדלתות פנים
פרופסור

לימודי נגרות: התמחות בדלתות פנים

לימודי נגרות פותחים שער למקצוע שיש בו אין סוף סיפוק, אין סוף אפשרויות סגנון ועיצוב והזדמנויות מופלאות להגשמה עצמית. מתעניינים בלימודי נגרות שיאפשרו לכם להוציא מן הכוח אל הפועל את מיטב יכולותיכם בתחום העיצוב? הכתבה הבאה מיועדת עבורכם!

מערכת פרופסור | 30.01.2017
לימודי נגרות: התמחות בדלתות פנים

הגם שרשתות ענק בתחום הריהוט מציעות כיום את מרכולתן לכל דורש, אין כל ספק כי דווקא בעידן הנוכחי, כאשר המודעות לצורך בייחודיות במראה הבית הולכת וגוברת, נישת הנגרות הפרטית תופסת נתח שוק לא מבוטל, כאשר לקוחות שהשקיעו את מיטב המשאבים בעיצוב הבית אינם מתפשרים על ריהוט בנאלי ושגרתי וחותרים למציאת פריטי ריהוט ייחודיים העונים באופן מושלם על טעמם האישי ומגשימים כל חלום שרקמו בנוגע למראה המושלם של ביתם.

 

בפן האישי, נגרות הינה אחד האפיקים היצירתיים ביותר והיא מאפשרת לכל חובב אמנות הזקוק לערוץ ביטוי אפקטיבי, לממש את מיטב יכולותיו באמצעות רהיטים מעוצבים שהליך הייצור שלהם חווייתי ומספק בפני עצמו. כבעלי נגרייה פרטית, תמצאו כי היכולת להגשים את חלומותיהם של הלקוחות ולייצר עבורם פריטי ריהוט מעוצבים המותאמים באופן מושלם לטעמם ולשאיפותיהם, מייצרת סיפוק בלתי נדלה ומעניקה לכם, כאומנים, איכות חיים מבורכת.

 

למי מיועדים לימודי נגרות?

 

לימודי נגרות מתאימים לכל מי שהיצירתיות בוערת בנפשו ומניעה אותו לתור אחר אפיק ביטוי איכותי ומעשיר לנטיותיו האומנותיות. בין תלמידי הקורסים ניתן למצוא אקדמאים רבים ובעלי תארים בקשת נרחבת של מקצועות, לרבות מקצועות ריאליים מובהקים, שלא הצליחו למצוא את הסיפוק, את המעוף ואת היצירתיות הדרושים להם בתחום טכני כזה או אחר אותו למדו ומוצאים עצמם נסחפים עם קסם הנגרות, כשהם משאירים מאחוריהם את הישגיהם האקדמאיים ונהנים מעבודה שהיא הרבה מעבר לעבודה שגרתית ומאפשרת להם ליהנות בכל רגע ורגע של יצירה.

 

מה כוללים לימודי נגרות?

 

לימודי נגרות בישראל מתקיימים, לרוב, במסגרת קורסים וסדנאות. בחו"ל, לעומת זאת, ניתן בהחלט לרכוש תואר בנגרות. במסגרת קורס נגרות זוכים התלמידים להיכרות עם סוגי העץ השונים ועם אופיים, מכירים מקרוב טכניקות עבודה ידניות וגם כלים חשמליים ומכונות שונות הקשורות בתחום.

 

מעבר לכך, התמחות ספציפית בעיצוב דלתות פנים מעניקה לתלמידים את היכולת לעסוק בנישת נגרות פופולארית במיוחד אשר פותחת להם דלת, תרתי משמע, לאפיק רווחי במיוחד בעולם הנגרות, וזאת, על רקע המודעות הגוברת לכוחן הדרמטי של דלתות הפנים כאלמנט הבולט ביותר בחלל כשהן הופכות עם הזמן לאחד מפריטי הריהוט המבוקשים ביותר על פני המפה ומיוחסת להן חשיבות מרובה.

 

עם סיום הלימודים מוזמנים בוגרי לימודי נגרות להשתלב בחברות שונות העוסקות בייצור רהיטים, בבניית תפאורות ועוד. לחילופין, הם מוזמנים להגשים חלום ולפתוח נגרייה פרטית אשר תהפוך את חייהם המקצועיים לחלום קסום ותעניק להם את היכולת ליצר פריטי ריהוט ייחודיים וקסומים שהם רק שלהם.

 

בהצלחה!

 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.