False לומדים ב-HIT בחולון? כל המשרות שיכולות להתאים לכם
פרופסור

לומדים ב-HIT בחולון? כל המשרות שיכולות להתאים לכם

אם אתם סטודנטים הלומדים או מתגוררים בחולון ואתם מחפשים עבודה בזמן הלימודים- המאמר הזה הוא בשבילכם! כל המידע על העבודות הרלוונטיות לכם נמצא כאן. כנסו עכשיו.

מערכת פרופסור | 08.11.2016
לומדים ב-HIT בחולון? כל המשרות שיכולות להתאים לכם

להיות סטודנט באחד מן הערים הגדולות - תל אביב, ירושלים ואפילו באר שבע וחיפה, זו לא משימה קשה במיוחד. הערים הגדולות, בנויות לקליטת סטודנטים רבים הן מבחינת פתרונות דיור זמינים לסטודנטים והן מבחינת מגוון רחב של משרות לסטודנטים, שהלו"ז הצפוף שלהם והאילוצים עמם הם נאלצים להתמודד, מרתיעים פעמים רבות את המעסיקים.

 

סטודנטים במוסדות בחולון או סטודנטים המתגוררים בחולון- אתם לא לבד

להיות סטודנט בחולון, זו לא משימה פשוטה, במיוחד ביחס לערים הגדולות, שעליהן דובר בשורות מעלה. מכללת HIT (מכללה למקצועות הטכנולוגיה, האמנות והעיצוב), מכללת תלפיות (מכללה ללימודי חינוך) ומכללת תפנית (מכללה ללימודי עיצוב גרפי) הן רק חלק מרשימת המוסדות להשכלה גבוהה בעיר. כלומר, המשמעות של להיות סטודנט בחולון, לא אמורה לכאורה להיות שונה מלהיות סטודנט בכל עיר גדולה אחרת. ולמרות זאת, לא תמיד האפשרויות התעסוקתיות בחולון עומדות בקנה אחד עם האפשרויות שהיינו מצפים שיהיו, בעיר בה מספר מוסדות הלימוד אינו מצומצם בהשוואה לערים אחרות בארץ.  על אף האמור לעיל, בכל זאת קיימים עסקים ומקומות שתוכלו לבלות בהם את לילות הסמסטר, השבתות במהלכו, תקופות המבחנים ואפילו חופשת הסמסטר והקיץ, גם בתור סטודנטים בחולון או תושבי העיר הלומדים מחוץ לה.

 

עבודה בחנות פרחים                   

עבודה בחנות פרחים בחולון היא עבודה נוחה לסטודנטים, מהנה וצבעונית. חנויות פרחים בחולון קיימות בשפע ומעסיקות עובדים לעבודה במשמרות למשרות שזירה, הכנת זרים ואיוש החנות. עבודה כזו משלבת אלמנטים מהנים ומרגיעים שלא תמיד קל כל כך למצוא בעבודה, במיוחד כאשר מדובר בעבודה סטודנטיאלית.

 

עבודה באבטחה

לעומת עבודה בחנות פרחים בחולון, העבודה באבטחה באחד מבנייני העסקים או המגורים בעיר ואף עבודה במוסדות ביטחוניים למיניהם בחולון, היא גם עבודה פופולארית ביותר על ידי הסטודנטים בעיר. עבודה באבטחה גם היא מורכבת ממשמרות משתנות, כאשר היתרון כאן הוא האופציה לעבוד בשעות הלילה, שהן לעיתים קרובות השעות היחידות ביום שפנויות עבור סטודנטים. אמנם העבודה לא רגועה ושלווה כמו עבודה בחנות פרחים אך השעות הנוחות, השכר שלרוב גבוה יותר והכמות הרבה של המוסדות בחולון שיש לאבטח, כל אלו מהווים יתרון ניכר בבחירת עבודה זו.

 

עבודה במסעדה

עבודה במלצרות היא עבודה רווחית ורווחת בכל חלקי הארץ, וכך גם בחולון. מסעדות ובתי קפה לא חסרים בשום עיר בארץ, והם מציעים שכר גבוה לרוב (שמבוסס על טיפים אבל בדרך כלל עולה בהרבה על שכר המינימום במשק), עבודה במשמרות, גמישות בשעות ובימי העבודה (רבות מן המסעדות פתוחות רק בשעות הערב ובימי סוף השבוע) וכמות עובדים רבה (מה שמאפשר לסטודנטים לשנות את כמות המשמרות בהתאם לתקופת הזמן בלימודים בה הם נמצאים לאורך השנה). נוסף על עבודה כמלצר, עולם המסעדנות מציע לסטודנטים עבודה בתחומים נוספים, שלעיתים גם משלבים התמקצעות שעשויה לסייע להם בחיים האמיתיים. כך הם העבודה במטבח או משרות ניהול למיניהן במסעדה.

 

באיזו עבודה שלא תבחרו, זכרו להתאים אותה למסלול הלימודים שלכם ולא להתאים את מסלול הלימודים אליה

בין אם אתם סטודנטים באחד ממוסדות הלימוד בחולון, ובין אם אתם לומדים מחוץ לעיר אך עדיין מתגוררים עם ההורים, סביר שגם בתור סטודנטים עליכם לעבוד, למטרה כזו או אחרת. אך העבודה, בתקופת הלימודים, היא אמצעי בלבד וחשוב שתקפידו לא להפוך אותה למטרה. השאיפה היא, כי בסיום התואר, כאשר תמצאו עבודה "אמיתית", תיזכרו בעבודה בחנות הפרחים או במשרת האבטחה שהייתה לכם ותחייכו על ההזדמנות הטובה שניתנה לכם להרוויח כסף במקביל לסיום התואר כהלכה. 

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.