False 5 עבודות משתלמות במיוחד לסטודנטים
פרופסור

5 עבודות משתלמות במיוחד לסטודנטים

אתם עומדים להתחיל את הלימודים ומתלבטים איזה עבודה למצוא? מצד אחד אתם צריכים עבודה שלא תהיה להרבה שעות אבל שכן תהיה מכניסה. כנסו לאתר וקראו על אופציות מומלצות.

מערכת פרופסור | 21.09.2016
5 עבודות משתלמות במיוחד לסטודנטים

מציאת עבודה לסטודנטים שגם תתאים מבחינת השעות וגם תספק שכר גבוה מספיק אינה פשוטה. עם זאת, יש כמה משרות שיכולות לספק את שני הדברים גם יחד.

 

הדרישות מעבודה איכותית לסטודנטים

רוב רובם של הסטודנטים עובדים במטרה לכלכל את עצמם במהלך הלימודים לתואר או לחסוך כסף לעתיד. עבודה טובה עבור סטודנט תשלב בין שני דברים מרכזיים – כסף טוב ושעות גמישות. יש בהחלט היצע גדול של עבודות המותאמות לסטודנטים, אך ברוב המקרים עבודות אלו מעניקות שכר שאינו מספיק למחייה מלאה, בעיקר בערים הגדולות, בהן שכר הדירה רק הולך ומרקיע שחקים. עם זאת, יש כמה עבודות שיכולות להתאים במיוחד לסטודנטים ולספק להם שכר נאה ועבודה נוחה.

 

חמש עבודות שכדאי לעבוד בהן אם אתה סטודנט

אלו הן כמה עבודות שמעניקות שכר טוב ושעות עבודה גמישות במיוחד, ולכן מתאימות מאוד לסטודנטים:

  • בדיקת חיבורי פסיכומטרי – זוהי עבודה שמתאימה לאנשים שלשונם חדה. לרוב הדרישות לעבודה בתחום זה הן ציון גבוה מספיק בחלק המילולי של מבחן הפסיכומטרי והימצאות לקראת סוף התואר. יש חברות ללימוד פסיכומטרי עם דרישות נמוכות או גבוהות יותר, כך שבעת חיפוש של משרה זו ניתן למצוא לעתים מצבים בהם תוכלו להתקבל לעבודה גם ללא דרישות גבוהות במיוחד. הייחוד בעבודה זו הוא שניתן לבצע אותה מהבית בקלות ושהכסף מגיע על פי כל חיבור שבודקים, דבר שנותן גמישות רבה שמסתדרת מצוין עם הלימודים.
  • תרגום בחברת תרגום שירותי תרגום היא עבודה שנחשבת ליוקרתית במיוחד והשכר בה הוא גבוה למדי בהתאם. העבודה מתאימה לסטודנטים ששולטים בשתי שפות ברמת שפת אם. עם זאת, שליטה בשפות אינה מספיקה לבדה על מנת לעבוד בשירותי תרגום. לשם כך יש צורך בהוכחה של יכולת תרגום טובה ולרוב גם בניסיון מסוים בתרגום, גם אם מדובר בניסיון ביתי. כדאי לדעת שהביקוש בשירותי תרגום הוא בעיקר לשפות שאינן אנגלית, כך שאם אתם יודעים ברמת שפת אם שפה מיוחדת כלשהי תוכלו למצוא עבודה בתחום יחסית בקלות.
  • מלצרות – אמנם למלצרות אין מוניטין טוב במיוחד, אך אין ספק שזוהי עדיין אחת מהעבודות הרווחיות ביותר עבור סטודנטים – העבודה היא במשמרות והכסף הוא טוב. במלצרות במסעדות הומות אדם ניתן להגיע לשכר שעתי גבוה מאוד. אם אתם בוחרים לעבוד במקצוע הזה, שימו לב לתנאים הסוציאליים שתקבלו.
  • פקידות קבלה בבתי מלון – זוהי עבודה שמתאימה לסטודנטים שאוהבים ללמוד בלילה ולראות הרבה אנשים. השכר בעבודה זו אינו גבוה כמו בשאר העבודות שהוצעו כאן, אך הוא משתלם מאוד כיוון שמדובר בשכר לילי ובזמן שאתם יכולים להקדיש לשיעורי הבית שלכם.

 

 

לא חסרות דרכים למצוא עבודה

מציאת עבודה לסטודנטים אינה דבר מסורבל כמו שזה נראה. כד להגדיל את סיכוייכם למצוא עבודה איכותית, מומלץ לפנות באופן פרטי למספר מקומות עבודה בתחום בו תרצו לעבוד, אך במקביל גם להוסיף את קורות חייכם לאתרי חיפוש עבודה.

הדפסה   שלח לחבר

עוד כתבות

בחזרה לדף המגזין הראשי
האם אתה מרוצה מהמסלול בו אתה נמצא
שלח
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.