פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מאוניברסיטת בן גוריון בנגב

מדעי הרוח והחברה

סמינר
תקשורת,מדעי החברה / תקשורת,מדעי הרוח והחברה / מנהל ותקשורת,מדעי החברה
תקשורת : טכנולוגיה, חברה, תרבות
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
העיתונות המקוונת עשתה מעשה בכך שהצליחה ליצר מקום של אמצע בין העיתונות הכתובה לשידורי עיתונות בטלוויזיה. לאינטרנט ומערכות מידע חדישות יש השפעה משמעותית על עיתונאות. האינטרנט משתנה כל הזמן והולך ומתמקצע יותר ויותר בעיתונאות. ניתן לראות את זה לפחות בשלושה אופנים : • לאינטרנט יש הפוטנציאל להפוך את העיתונאי המקוון למתווך חשוב בחברה. • האינטרנט מציע מגוון רחב של מקורות ואין ספור אפשרויות טכנולוגיות לאיסוף מידע והפצתו. • האינטרנט מייצר עיתונאות מסוג ייחודי – הסוג שלו, "עיתונאות און-ליין". לאינטרנט יתרון משמעותי על פני מדיומים אחרים בכך שהוא משלב מידע כתוב ומידע ויזואלי באתרי החדשות ובאתרים בכלל. למעשה האינטרנט נתן מקום של כבוד למילה הכתובה וכאלו שצרכו עיתונות בעיקר במדיום של צפייה, שבו, דרך האינטרנט וכתבותיו, לצריכת המידע העיתונאי דרך קריאה. השפעה ניכרת נוספת של האינטרנט בכלל והאתרי עיתונות מקוונת בפרט היא קשורה בפרסומות; ככל שאתרי האינטרנט הולכים והופכים משמעותיים יותר, כך קטנים תקציבי הפרסום בערוצים ממומנים. כמו כן, בעוד שהעיתונות המקוונת הולכת ומתבססת עולה שאלה בדבר עתידה העיתונות המודפסת. העיתונאות המקוונות חוסכת בעלויות של הדפסה והפצה, האינטרנט מאפשר קשר ישיר ובלתי אמצעי בין הציבור ובין נציגיו. יחד עם זאת הנוחות שמאפשר האינטרנט לא ביטלה את הצריכה של עיתונות מסוג אחר, עיתונים במדיום המסורתי עדיין רלוונטיים שכן הם עושים עריכה ותעדוף של המידע, בעוד באינטרנט יש כמות אדירה של תכנים נגישים וזמינים כל הזמן. כאמור, האינטרנט והמדיה המקוונת הפכו באופן הדרגתי, בתדירות הולכת וגוברת ליעד מרכזי עבור הציבור. הציבור, בתורו, זונח בהדרגתיות את אמצעי התקשורת המסורתיים. לאינטרנט אין ספור זרועות, מאפיינים, אפשרויות ותוספות. כמאחסן של מידע, מכיל האינטרנט כמות בלתי נדלית של אינפורמציה, תכנים, צרכים ומענים. המשתמש נחשף לכמות התוכן האדירה הזו במגוון של דרכים, החל מכניסה לעמוד אינטרנט וכלה במעבר בין עמודים. בין היתר באמצעות קישורים – לינקים. לינק/קישור הוא אמצעי המאפשר לעבוד מדף אחד למשנהו. הקישורים פועלים מבלי שיש צורך לדעת היכן נמצא היעד עצמו. הקישור מקשר את הדף הנוכחי לדפים אחרים והופך את הגלישה והניווט באינטרנט האינסופי לקל ונח יותר. בלחיצת עכבר אחת, יכול המשתמש לנוע בין אתרים, לעבור לאתרים מקבילים או לכל מקום אחר ברשת. היפר-קישור הוא קישור ממסך היפרטקסט (תבנית ממשק משתמש להצגת מסמכים. היישום המרכזי של מסמך היפרטקסט הוא הפניה צולבת למסמך אחר הנקראת היפר קישור. לחיצה על היפר קישור מציגה למשתמש את המסמך המקושר. המעבר הזה בין מסמכים נקרא "דפדוף" או "גלישה").
ד"ר צבי רייך
91
מחיר:
100.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.