פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

סמינר
מדעי המדינה,מדעי החברה
הרדיקליזם האסלאמי במזרח התיכון
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
העבודה עוסקת במעמדן של הנשים בחברה האסלאמית רדיקלית פונדמנטליסטית במרוקו. העבודה מבוססת על סקירת ספרות נרחבת בנושאים השונים. העבודה מכילה רקע נרחב על האסלאם בכלל ועל מרוקו בפרט, בפרק שיציג את עיקרי הדברים בנוגע לדת האסלאם, המורכבת וימשיך במתן תמונת מצב על מרוקו של היום. בפרק השני מוצג מעמדה של האישה באסלאם כמשפיע, מכונן ומבנה את מעמדה של האישה במרוקו, כחברה אסלאמית מובהקת. בפרק השלישי מוצגת ספרותית על הנשים במרוקו ועל מעמדן, על כל מרכיביו – מבחינה משפחתית, תעסוקתית, חינוכית ועוד. אציג גם גישה מעודדת המתייחסת לקולות פמיניסטיים ההולכים ועולים מקרב אוכלוסיית הנשים המרוקניות.
92
מחיר:
100.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.