פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה

מדעי החברה

סמינר
תקשורת,מדעי החברה / מנהל ותקשורת,מדעי החברה
תרבות, תקשורת ופנאי בישראל
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
העלייה בשימוש באתרי הכרויות על מנת להכיר בן/בת זוג פוטנציאלי גורם להתעניינות גדולה המלווה במחקרים שונים, על הסיבות והסיפוקים משימוש באתרים אלה ועל אופי ההתנהלות באתר. בעבודה זו בכוונתי לבחון את הדילמות השונות שמעלים אנשים המחפשים בני זוג באמצעות האינטרנט. מוסד הנישואים בימינו חווה שינויים וחלה עלייה בגיל הנישואים הממוצע. בנוסף, הקריטריונים למציאת בן/בת זוג מבוססים על סטטוס, מראה, השכלה, חינוך ועוד, קריטריונים רבים המקשים על בחירת בן זוג מתאים. השימוש הגובר באינטרנט הביא עימו פתח להכיר בן/בת זוג לחיים דרך הרשת, וזאת על ידי חיפוש בן זוג על ידי מאפיינים וקריטריונים ספציפיים. בתואם לכך, הצגתי פרק מקדים המקיף סקירה ספרותית בתחום מוסד הנישואים בימינו והקריטריונים לבחירת בן/בת זוג, ועל ספרות מתחום האינטרנט ומציאת בן זוג הבוחן את עולם ההכרויות ברשת. תחילה סקרתי את מאפייניו של מוסד הנישואים בימינו. לאחר מכן הצגתי גישות שונות למציאת בן זוג. לבסוף הצגתי מחקרים שונים על מציאת בן זוג באינטרנט. בפרק הממצאים הצגתי את הדילמות הנפוצות שהועלו על ידי הגולשים בפורומים המתאימים לכך באתר תפוז. הפורומים שנבחרו הם המתאימים והפעילים ביותר לשיחה זו ובהם יש שלל ומגוון תכנים בנושא, התואמים חלקם לסקירת הספרות שהצגתי . במחקרי מצאתי כי הגברים מדווחים על חוסר תגובה לפניותיהם הרבות לנשים, הנשים מדווחות על פחד מפגישה עם אדם זר, ושני הצדדים מדווחים על אכזבה מפגישה, לאחר שהתברר כי הצד השני שיקר בנוגע לזהותו. הממצאים תואמים את דעות החוקרים שסקרתי וכמו כן מצאתי נושאים נוספים שלא זכו להתייחסות אצל החוקרים.
תקשורת, תרבות, פנאי, אינטרנט, שידוכים, פורומים, פורום, הכרויות, היכרויות
שימוש באינטרנט לצרכי שידוכים
2010
דנה קפלן
87
מחיר:
220.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.