פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מ יצירה וביקורת

תקשורת

סמינר
יצירה וביקורת,תקשורת, יצירה וביקורת
תקשורת חזותית כצופן תרבות
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
בעבודה זו, בכוונתי לנתח את הווידיאו-קליפ לשיר "God" של הזמרת טורי איימוס, לפי הצפנים התרבותיים המופיעים בו. איימוס, בת לכומר פרוטסטנטי שמרני, מציגה בשיר הזה את חוסר שביעות רצונה עם דוקטרינת הדת הממוסדת, שלטענתה היא ארכאית. היא מבקרת את דרך פעילותו של אלוהים, ושרה לו: "God sometimes you just don't come through Do you need a woman to look after you?" (Amos, 1994) במהלך השיר היא גם מצטטת (באנגלית) את פסוק ג' מתוך ספר משלי ל"א – "אַל-תִּתֵּן לַנָּשִׁים חֵילֶךָ; וּדְרָכֶיךָ, לַמְחוֹת מְלָכִין". הזמרת מעבירה דרך שורות אלה את חוסר הסכמתה עם איך שהאישה מוצגת בדת הממוסדת – אם זה יהדות, נצרות או אסלאם (McCarthy, 2006). האישה מדוכאת בדתות הממוסדות, ומוצגת כנחותה, כפחות ראויה מן הגבר, והיחס אל גופה הוא של שתיקה ובושה (McCarthy, 2006). טורי איימוס, מבקשת לנפץ את התדמית הזאת, באמצעות המוזיקה שלה. מילות השיר מודגשות על ידי צפנים ויזואליים המועברים בכל מהלך הקליפ, ומעצימים את משמעותן. בכוונתי לבדוק כיצד נוצרת שפת הצופן בקליפ, לנתח את הצפנים השונים ולבדוק מה המשמעויות השונות הנוצרות בעיניי המתבונן.
תקשורת חזותית, פרו-סמינריון, איימוס, טורי, וידאו, קליפ, צופן, תרבות, תקשורת, תקשורת המונים
פרו-סמינריון בתקשורת חזותית: ניתוח צפנים בקליפ של טורי איימוס
2007
ד"ר ורדה פיש
100
מחיר:
150.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.