פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מ יצירה וביקורת

תקשורת

עבודה אקדמית
יצירה וביקורת,תקשורת, יצירה וביקורת
מוזיקה פופולארית ומוזיקת עולם
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
בעבודה זו בכוונתי לבחון את התיאוריה של גרוסברג (1984), דרך התופעה של פסטיבל מוזיקה בשם Rock Im Park שמתקיים בגרמניה, פעם בשנה. אני השתתפתי בפסטיבל זה, ובעבודה אני אחקור את חוויתי האישית שלי, ושל חבריי ממנו. פסטיבל זה, מתקיים בחסותו של ערוץ המוזיקה MTV. זהו פסטיבל בן שלושה ימים, אליו אנשים באים מכל רחבי אירופה, כדי לצפות במגוון רב של הופעות רוק, תחת כיפת השמיים. המעריצים רצים כל היום בין הבמות השונות, על מנת להספיק לראות את כל ההופעות, ובלילה הם מבלים באוהלים שלהם, בשטחי הקמפינג המרובים. הגיל הממוצע של האנשים המשתתפים בפסטיבל זה נע בין שמונה-עשרה לעשרים-וחמש, וכולם, אוהבי מוזיקה מושבעים. במאמרו, גרוסברג טוען כי עצם האהבה למוזיקה מסוימת, ההזדהות עם התכנים שלה, והעונג שנוצר כתוצאה מהאזנה לה, מייצרים העצמה אצל המאזין, תופעה שהוא קורא לה Empowerment. ההעצמה הזו, היא זו שנותנת למאזין טעם לחיים. היא נותנת לו את הלגיטימציה להיות עצמאי, ולהחזיק בדעות עצמאיות. העצמה זו, משותפת לקבוצה של מעריצים של אותו אמן, או אותו ז'אנר, ומכונה על ידי גרוסברג כ-Affective Alliances. החוקר ממשיך וטוען כי הקשר הזה נוצר אצל מתבגרים, בתקופת ההתבגרות שלהם (Grossberg, 1984). באמצעות הדגמה על פסטיבל המוזיקה בגרמניה, אני רוצה לאמת את טענתו של גרוסברג לגבי האחידות שיוצרת המוזיקה, אך להראות, מעבר לכך, שאחידות זאת לא שמורה אך ורק למתבגרים, אלא יכולה גם לחצות גבולות של גיל ואף לאום.
גרוסברג, מוזיקה, תת תרבות, פסטיבל, העצמה, פאנק, ילדי הפרחים, תקשורת, תקשורת המונים, תקשורת ומוזיקה, מוזיקה בתקשורת
ניתוח פסטיבל מוזיקה לפי המאמר של גרוסברג על תתי תרבויות- עבודת סיכום
2007
גב' סימונה וסרמן
90
מחיר:
90.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.