פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מ יצירה וביקורת

תקשורת

עבודה אקדמית
יצירה וביקורת,תקשורת, יצירה וביקורת
האמנות והתפיסה החזותית במוח
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
ג'ינוורה דה בנצ'י . ליאונרדו-דה וינצ'י 1474 Leonardo da Vinci. Portrait of Ginevra Benci. 1474 ליאונרדו דה-וינצ'י (1452-1519) האיטלקי, היה "איש הרנסאנס" האמיתי. ביצירות האומנות שלו, המתייחדות בליריות שלהן, מתגלה אמונתו בטבע כמקור השראה. האישה המצוירת בתמונה הייתה אחת האינטלקטואליות המחוננות ביותר של אותה התקופה. היא מביטה במתבונן באיפוק מרבי, וארשת רוטנת (בקט, 1999). כיאה לתקופת הרנסאנס, תמונה זו מכילה כמעט את כל סממני התלת-ממדיות. נתחיל עם הגודל היחסי. דמותה של ג'ינוורה היא הכי גדולה בתמונה, ותופסת כמעט את רובה. דבר זה גורם לצופה לחוש כי היא ממש קרובה אליו. לעומת זאת, העצים ברקע כל כך קטנים, שהם אפילו לא מגיעים עד קצת ראשה, דבר שלא היה אפשרי אם הם היו עומדים לידה (הדני, 1985). דבר זה מבהיר לצופה כי העצים נמצאים ממש בעומקו של הציור. האלמנט השני היוצר את העומק הוא המרקם. דמותה של ג'נוורה עשירה במרקם וצבע, .... האישה שותה אבסינת' / אדגר דגה, 1876 Edgar Degas. L'Absinthe. 1875-6 אדגר דגה הצרפתי (1834-1917), היה שייך לתקופת האימפרסיוניזם. בהשראת הצילום וההדפסים היפניים הוא יצר קומפוזיציות מפתיעות בחדשנותן (בקט, 1999). בציור זה הוא מציג שחקנית פריסאית מפורסמת, לבושה בבגדי פרוצה, עם מבט ריק על פניה, ולפניה מוצב משקה המקביל לקוקאין של ימינו. לידה ישוב.... נערה טובעת . רוי ליכטנשטיין 1963 Roy Lichtenstein . Drowning Girl. 1963 רוי ליכטנשטיין (1923-1997) היה צייר ופסל אמריקאי, מראשי זרם הפופ ארט. חלק ניכר מהאמנות שיצר הושפע מקומיקס.... אישה 1 / ווילם דה-קונינג, 1950-2 Willem de Kooning. Woman, I. 1950-52 ווילם דה-קונינג (1904-1997), אמן הולנדי, שגר בארה"ב, משתייך לאסכולת ניו-יורק. זוהי קבוצה של אמנים שרצתה ליצור אמנות רגשית, אנושית, הומניסטית, המתבטאת בסמלים אוניברסליים. הסגנון שאפיין את יצירותיהם... העבודה מונה 5 עמודים+עמוד ביבליוגרפיה ונספחים (התמונות)
אמנות חזותית, אמנות במוח, אמנות ותקשורת, תקשורת באמנות, תפיסה חזותית, מח, מוח, עין, עומק, צבעים, גלגל הצבעים, קומפוזיקיה, דה-קונינג, דה וינצ'י, דגה, ליכטיינשטיין
ניתוח ארבעה ציורים לפי התפיסה החזותית במוח - עבודת סיום
2007
דר' סימה שכטר
95
מחיר:
110.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.