פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מ יצירה וביקורת

תקשורת

עבודה אקדמית
יצירה וביקורת,תקשורת, יצירה וביקורת
3:4 = עיצוב ואמנות במסך המחשב
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
מבוא בעבודה זו בחרתי לעסוק באתר הרשמי של להקת הרוק Evanescence . מדובר באתר שיש לו כמה מטרות. מטרה ראשונה, היא לייחצן את הלהקה, לאנשים שעוד לא מכירים את המוסיקה שלה. מדובר באנשים ששמעו שיר ברדיו, ראו קליפ בטלוויזיה, או שמעו את שם הלהקה במקרה. הם נכנסים לאתר, על מנת לברר עוד על הלהקה. שם הם יכולים לשמוע עוד קטעי מוסיקה, לראות קטעי וידאו ולקרוא על ההיסטוריה של הלהקה. ישנן גם הפניות ללינקים חיצוניים, בהם המעריצים-הפוטנציאלים יכולים לרכוש דיסקים ומוסיקה דיגיטאלית. מטרה שנייה של האתר, היא לשמש מקור מידע למעריצים הקיימים של הלהקה. הם ייכנסו לאתר על מנת לברר את תאריכי ההופעות של הלהקה ולהתעדכן בחדשות. באתר יש גם הפניות לאתרים חיצוניים, שישמשו את המעריצים הקיימים – יש לינק לאתר מועדון המעריצים (בתשלום, כמובן), ועד לינקים לאתרי קהילה, בהם מעריצים יכולים לתקשר בינם לבין עצמם. המטרה השלישית, היא מטרה מסחרית. גם המעריצים, וגם המתעניינים יכולים לרכוש את המוסיקה של הלהקה לפלאפונים שלהם, ואת התמונות שלה, לשומר מסך בפלאפונים. ישנו גם לינק לאתר חיצוני של סחורה של הלהקה, אך לינק זה כרגע לא מתפקד, מכיוון שהחברה החיצונית פשטה את הרגל. למעשה, החלק המסחרי של האתר הוא יחסית מינימאלי, והמטרה המרכזית של האתר היא ליצור מקום וירטואלי שייצג את הלהקה ומה שהיא מגלמת. הוא יותר ישמש מקום לאנשים שלא כל כך מכירים את הלהקה, מכיוון שלמעריצים השרופים יש את מועדון המעריצים. במהלך העבודה בכוונתי לנתח את הצד הוויזואלי של האתר, ולבדוק כיצד הוא משרת את מטרות האתר. תוך כדי, אני אביא גם מספר מקורות ויזואליים, שלדעתי, יכלו לשמש כשהשראה לעיצוב האתר. חשוב לציין, כי מדובר בלהקה שמייצרת מוסיקת רוק בשילוב עם אופרה. זוהי מוסיקה שלרוב מייצגת זרם חברתי מאוד מוגדר – הנוער הגותי. מדובר בבני נוער שלרוב אוהבים להתלבש בשחור, להתהדר בקעקועים ופירסינג ולהתבודד בינם לבין עצמם. זוהי כמובן הכללה. זה לא אומר שכל מעריצי הלהקה שייכים לזרם זה, אך חלק ניכר מהם כן. זוהי גם התדמית שהלהקה מנסה להעביר, ואתר האינטרנט משקף את זה.
אוונאסנס, ניתוח אתר אינטרנט, אמנות במחשב, גרפיקה ממוחשבת, אמנות בתקשורת, אמנות חזותית, אתר אינטרנט, עיצוב במסך המחשב, עינבל בן-אשר גיטלר, צבע וחומריות, קראס וואן ליבן
ניתוח אתר האינטרנט של אוונאסנס לפי מאפיינים עיצוביים
2007
דר' ענבל בן-אשר גיטלר
93
מחיר:
120.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.