פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מ יצירה וביקורת

תקשורת

עבודה אקדמית
יצירה וביקורת,תקשורת, יצירה וביקורת
הקול זה לא הכל
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
כדי לנתח את השיר שבחרתי, צריך להבין את המקורות שלו. באלבום Room for Squares, ישנו שיר בשם City Love. שיר זה מספר איך הכותב מצא אהבה בעיר הגדולה (ניו-יורק) בדמות אישה תוססת וסוחפת בשם לידיה. בגשר של השיר מספר הכותב כי הוא התאהב בה ביום בו היא הגיעה לדירתו מכוסה בגשם (Covered in Rain), ושני האקורדים המלווים תאור זה התפתחו והפכו לשיר חדש. השיר הזה מגולל את המשך הסיפור של מערכת היחסים שלהם, לאחר מאורעות ה-11 בספטמבר. בעקבות אותו ה"גשם" מערכת היחסים שלהם לאט לאט מתפוררת, עד שהדבר היחיד שנותר מלידיה הוא צללית רחוקה. ההקלטה שבחרתי היא הפעם הראשונה שבה בוצע השיר בשלמותו. זוהי הופעה שהוקלטה בברגמינהם, אלבמה, ואחר כך הוצאה בתור אלבום . אין לו גרסת אולפן, הוא קיים רק בגרסת ההופעה החיה. השיר מתחיל בפתיח בקצב איטי, בעוצמה לא חזקה. יש אפקט של Delay, שנותן לנגינה מן תחושה של ריחוק. הפתיח מורכב מנגינה ראשית של גיטרה חשמלית וגיטרה בס. בשנייה 0:14 נכנסת עוד גיטרה חשמלית שמלווה, ותופים שמוסיפים מקצב רך. הפתיח נגמר בשנייה 0:55, שם הגיטרה הראשית ממתנת את עצמה ומפנה מקום לקול, שמוביל את הבית הראשון.
John, Mayer, Cover in Rain, מוזיקה, הקול זה לא הכל, ניתוח שיר
ניתוח שיר של ג'ון מייר (עבודת סיכום)
2005
92
מחיר:
60.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.