פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת

תקשורת

עבודה אקדמית
תקשורת
תרבות ורב תרבותיות בתקשורת הפופולרית
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
הן בקולנוע הנראטיבי ההוליוודי והן בקולנוע האלטרנטיבי, העלילות, הבימוי והתסריט נקבעים על ידי מעצבי התרבות המערבית: גברים לבנים והטרוסקסואלים. האשה בתוך הטקסטים התרבותיים הללו ממוצבת כ"אחר". כלומר, האשה לא נחשבת כמעצבת תרבות, אלא לכל היותר, כמשמרת אותה או מאפשרת את המשכיותה. האשה היא האובייקט שדרכו מעוצבת היצירה, היא זו שמעוררת משמעות בתוך היצירה אך לא מייצרת את המשמעות הזו.
קרוב, יותר, שחור, נשים, פורטמן, הוליווד, קולנוע, ישראל, ארה"ב, חשפנית, אהבה, סקס, מיניות, תרבות, מערבית, שדיים, דרמה, דמויות, בגידה, נישואים, רוברטס
נשים בקולנוע: ייצוג האחר המיני בסרטים "קרוב יותר" ו"שחור"
2008
מחיר:
100.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.