פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת

תקשורת

עבודה אקדמית
תקשורת / כלכלה,מדעי החברה
דוד וגוליית
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
בעבודה זו נבחנה השאלה: כיצד מיוצגת מדיניות הרווחה של מדינת ישראל כלפי האוכלוסייה הקשישה באתרי החדשות באינטרנט? השאלה נבחנה באמצעות ניתוח מעמיק של כתבות שהתפרסמו אודות מצב הקשישים בישראל באתרי חדשות שונים. ניכר כי היחס של התקשורת כלפי הקשישים בישראל הוא יחס אוהד במיוחד. עם זאת, אותו יחס אוהד מתפרש פעמים רבות כהתייחסות מתנשאת כלפי הקשישים והעמדתם במעמד חברתי נמוך יותר משאר האוכלוסייה. הקשישים מוצגים לרוב כקטגוריה חברתית מובדלת של חסרי אונים, הזקוקים לסיוע חברתי מעצם קיומם.
קשישים, אינטרנט, חדשות, רווחה, מדינה, ישראל, קיפוח, הזדקנות, בריאות, גיל, ייצוג, חברה, תקשורת, מדיה
הגיל השלישי בתקשורת
2007
מחיר:
400.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.