פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת

תקשורת

עבודה אקדמית
תקשורת
אנחנו התקשורת: תוכן גולשים וכת חובבנות
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
מבצע "עופרת יצוקה", היה שונה לא רק באופיו ובטקטיקות צבאיות חדשות שננקטו בו. השינוי היה תפיסתי כאשר חלק גדול מכך יוחס לאופן שבו המלחמה נתפסת. כך, ניתן היה להבחין בפתיחתה של חזית נוספת ולא פחות חשובה למען הצלחת המבצע, או הגדרתו ככשלון.+ דוגמאות. בקמפיין הבחירות- ישראל 2009 ניתן היה להבחין בתנועה אינטרנטית ערה של פוליטיקאים וגולשים יותר מבשנים עברו. הבחירות בישראל, התקיימו זמן קצר לאחר הבחירות בארצות הברית. שם נעשה שימוש נרחב מאוד של הנשיא ברק אובמה לצרכי תעמולה.+ דוגמאות.
אנחנו התקשורת, מכללת ספיר, עבודת סוף, בחירות, מלחמה, וירטואלי, גרילה, מחשב
עליית החשיבות של האינטרנט בתחום הלוחמה ומערכות הבחירות
2009
ד"ר עטרה פרנקל
95
מחיר:
40.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.