פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

סמינר
עיתונות ותקשורת,מדעי החברה
תקשורת ולאומיות
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
ב-9 בנובמבר 1989 תם עידן היסטורי, חומת ברלין הסמל הבלתי מעורער של המלחמה הקרה , הופל על ידי ההומונים המשולהבים מצידה המזרחי ומצידה המערבי של גרמניה והאיחוד בין שתי המדינות נחגג כבר באוקטובר 1990 ( שטרן :1994 , 9 ). שני הסרטים הנחקרים בעבודתנו, הסרט " חיים של אחרים " בבימויו של , פלוריאן הנקל פון דונרסמרק והסרט " להתראות לנין !" בבימויו של , וולפגנג בקר, חושפים את פניה השונים של מציאות החיים בגרמניה המזרחית, טרם נפילת חומת ברלין ואחריה.
עיתונות ותקשורת,מדעי החברה,אוניברסיטת בר אילן,תקשורת ולאומיות ,תקשורת,לאומיות,2008,סמינריון,עבודת סמינר,סמינר,עבודת סמינריון,חיים של אחרים,הסרט חיים של אחרים,הסרט "חיים של אחרים",להתראות לנין,הסרט להתראות לנין,הסרט "להתראות לנין",
הסרט " חיים של אחרים " והסרט " להתראות לנין !" מבעד לפריזמה של היצירה הקולנועית ,שדרכה נחשפים הזיכרון הקולקטיבי וההיסטוריה המזרח גרמנית
2008
דר' יעקב ידגר
98
מחיר:
1000.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.