פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

עבודה אקדמית
היסטוריה כללית,מדעי הרוח / מדעי המדינה,מדעי החברה
תולדות אירופה בעת החדשה
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
סיום מלחמת העולם הראשונה הותירה את יבשת אירופה הרוסה, מפולגת ומותשת ממלחמות. בשנות העשרים של המאה העשרים התחוללו באירופה שינויים, שלאור העובדה שאירופה היא היבשת המשמעותית באותה עת, היוו גורם מכריע בסכסוך בזירה הבינלאומית. היחסים בין רבות ממדינות המובילות באירופה, לאחר מלחמת העולם הראשונה, היו מתוחים. צרפת, בריטניה, גרמניה, רוסיה, ואיטליה היו דומיננטיות ביבשת, והיוו הציר המרכזי לסכסוכים. המצב באירופה הביא את המעצמות המובילות למסקנה שרק על ידי השכנת שלום ושיתוף פעולה יביאו את אירופה תוכל להשתקם ולהתאושש מהנזק הכלכלי שגרמה המלחמה, ואכן, באותם שנים נחתמו מספר חוזי שלום ואמנות בין מדינות. אחד ההסכמים המרכזיים הוא חוזה לוקארנו, בו אדון בעבודה זו. בעבודתי אבקש לבחון את הגורמים והנסיבות שהביאו לחתימה על "חוזה לוקארנו", אבחון את הצלחותיו, כישלונותיו ואת מבחן התוצאה.
מלחמת העולם הראשונה,הסכמים,אירופה,הסכם וורסאי,גרמניה,צרפת,שטרזמן,צמיחתה של גרמניה הנאצית,אירופה לאחר המלחמה,
חוזה לוקארנו
ד"ר הילדה ניסימי
93
מחיר:
120.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.