פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת

תקשורת וניהול

סמינר
תקשורת
דת
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
ביהדות, החמלה היא חובה, היא ציווי אלוהי, למאמין אין את שיקול הדעת באשר את מי עליו לחמול. ערך החמלה בדת היהודית הינו אבסולוטי אשר כל אדם שנזקק לו ראוי לו. ואילו בדת הנוצרית אין כך הדבר, אין את החובה לחמול, החמלה הינה נגזרת של חברות מוצלחת, הווה אומר שהחמלה אצל המאמין הנוצרי מותנית. חמלה זו, מותנית בחברותו ו/או קירבתו של החומל לנחמל, ועוצמת החמלה הינה נגזרת של קשר זה. ביהדות החמלה הינה חובתו של כל מאמין ללא כל קשר בין החומל לנחמל. החמלה, כערך עליון, נחוצה לקיומה של כל חברה באשר היא, יהודית או נוצרית ולקיום המין האנושי בכלל, על שום ש"קיום כל המין האנושי תלוי במידת צדקה וחסד" . לכל אדם, בעולמנו, יש את תקופות הגאות והשפל בחייו, ולכל עת ועת צריך אדם סעד ועזר לעניינו. באופן ספציפי, טיפוח של רגשות חמלה מעבירה את היחיד ממצב של שקיעה בהרהורים נרקיסיסטיים למצב של דאגה לאחרים. אי לכך, מעבר לאלמנט הדתי אנו מוכרחים לשאוף לטפח עצמנו, ואנו חייבים לפתח זאת מכמות מוגבלת לכמות אין-סופית. חוסר אפליה, ספונטניות וחמלה אין-סופית לכל היצורים היא בהחלט לא האהבה הרגילה שיש ליחיד כלפיו חבריו או משפחתו. סוג האהבה שאנחנו צריכים לתרגל היא אהבה רחבה יותר שאפשר לחוש כלפי מישהו שאפילו פגע בך, האויב שלך.
יהדות ונצרות
2007
מחיר:
150.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.