פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

עבודה אקדמית
מדעי המדינה,מדעי החברה / מדיניות ומנהל ציבורי,מינהל
ממשל ופוליטיקה
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
הגלובליזציה היא תופעה שאין לה אח ורע. זו מערכת בינלאומית שמקורה בקפיטליזם, והיא זו המעצבת את מדיניות הפנים והחוץ של מדינות העולם. בכלליות, ניתן לומר כי ההשפעה העיקרית היא מערבית, ואמריקאית בפרט, על שאר העולם. הגלובליזציה פוגעת ומחלישה את מדינת הלאום, ובכך יוצרת תגובות נגד אליה – הלוקאליות, מקומיות. צרפת, כמדינת לאום קלאסית, מושפעת גם היא מהגלובליזציה, מתמודדת איתה ואף משפיעה עליה. העבודה בוחנת השפעות אלו, ומגדירה בפירוט את המושג "גלובליזציה" והשפעותיו, בפרט על מדינת הלאום.
גלובליזציה, מדינת לאום, צרפת, לאומיות, תרבות
צרפת כמדינת לאום בעידן הגלובליזציה
2003
ד"ר משה הלינגר
90
מחיר:
35.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.