פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

סמינר
מדעי המדינה,מדעי החברה
אתיקה, פוליטיקה ומנהיגות
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
העבודה עוסקת בנשים בפוליטיקה הארצית, ולוקחת את גולדה מאיר, האישה הישראלית היחידה שהגיעה לתפקיד של ראש ממשלה, כמקרה מייצג. המטרה היא לבדוק האם המין בהכרח משפיע על ההתנהלות הפוליטית, וכיצד נשים יכולות להתקדם בפוליטיקה. בפרק הראשון – "נשים בפוליטיקה" – נבחנות תיאוריות שונות לגבי הייצוג הדל של נשים בפוליטיקה בכלל: גורמים והסברים שונים – ביולוגיים, סביבתיים ומבניים. לאחר מכן ישנה התמקדות בנשים בפוליטיקה הישראלית – נתונים כמותיים והשוואה למדינות העולם. הפרק הראשון נחתם בהסבר על מהי פוליטיקה של נשים ותיאוריה לגביה. הפרק השני הוא תקציר קורות חייה של גולדה מאיר, מושא הניתוח. בפרק הדיון נבחנת הקריירה הפוליטית של גולדה מאיר, מזווית ראייה ג'נדריאלית: בדיקה האם מינה שיחק תפקיד משמעותי בקריירה הפוליטית שלה.
מדעי המדינה, מנהיגות, פוליטיקה, נשים, גולדה מאיר
נשים בפוליטיקה הארצית: גולדה מאיר כמקרה מייצג
2004
ד"ר רבקה אמדו
95
מחיר:
180.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.