פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

עבודה אקדמית
מדעי המדינה,מדעי החברה / מדעי המדינה,מדעי החברה
מבוא ליחב"ל
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
הסכם מינכן נחתם ב-29 בספטמבר 1938 בעקבות ועידה שבה השתתפו ראש ממשלת בריטניה, צ'מברליין,ראש ממשלת צרפת,דלדיה,דוצ'ה איטליה,מוסוליני וקאנצלר גרמניה,היטלר. הועידה נועדה ליישב את המשבר סביב חבל הסודטים בצ'כוסלובקיה ובמהלכה נחתם הסכם שקבע שאזור הסודטים,שמרבית אוכלוסייתו הייתה גרמנית אתנית,יסופח לגרמניה.בנוסף,קבע ההסכם,קבע ההסכם שיתממשו דרישותיהן של הונגריה ופולין לתיקוני הגבול על חשבון צ'כוסלובקיה. שאלת המחקר: האם יש קשר בין האינטרסים הלאומיים שהיו לבריטניה ולגרמניה לחתום על הסכם מינכן לבין מבנה המערכת הבינלאומית באותה תקופה? מטרת המחקר: א. לזהות אילו סוגי שחקנים היו בריטניה וגרמניה בתקופת ההסכם. ב. לנתח מה היו האינטרסים של בריטניה וגרמניה לחתימה על ההסכם. ג. לזהות מה היה מבנה המערכת באירופה בתקופה בו נחתם ההסכם. ד. לבדוק האם וכיצד השפיעו האינטרסים של בריטניה וגרמניה על מבנה המערכת.
מינכן גרמניה בריטניה
הסכם מינכן
2007
ב
83
מחיר:
9.90 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.