פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

סמינר
מדעי המדינה,מדעי החברה
פלסטינים מקהילה לתנועה לאומית
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
הסכסוך היהודי ערבי בארץ ישראל מונה כבר למעלה ממאה שנה. הוא החל בחיכוכים בין הקהילה היהודית בארץ ישראל לקהילה הערבית בתקופה העות'מאנית ונמשך עד ימינו אנו. מאז ראשית המאה העשרים ועד היום הייתה התפתחות פוליטית של הלאומיות הפלסטינית. מגעיה עם הציונות ומדינת ישראל התרחשו לאורך תקופה זו. תהליך אוסלו, מהווה את אחת הנקודות המשמעותיות בהתפתחותה של הקהילה והפוליטיקה הפלסטינית. אין ספק שזהו אבן דרך בולטת בהיסטוריה הקצרה של מדינת ישראל ויש הרואים בו נקודת ציון מרכזית בתולדות המדינה, המתבטאת בעצם הניסיון לפתור את הבעיה הפלסטינית. מן הצד השני, אין ספק שתהליך אוסלו מהווה את אחד האירועים המשמעותיים של הפלשתינים. התהליך מסמן נקודה בולטת "במדינה שבדרך". הסכם אוסלו מהווה כלי שבונה את האומה הפלסטינית. העבודה תעסוק במעבר של הפלסטינים מדפוס של קהילה לדפוס של ארגון מדינתי ולאומי.
פלסטינים,פלסטינאים, שלום, סכסוך ערבי ישראלי,הסכסוך הישראלי ערבי,יצחק רבין, שמעון פרס, אוסלו ב', הסכמים, משברים, מלחמת העצמאות, מלחמות ישראל, הסכמי שלום, הסכם שלום, הסכם אוסלו,
הסכם אוסלו
ד"ר מנחם קליין
91
מחיר:
150.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.