פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

סמינר
מדעי המדינה,מדעי החברה
מהפכות בעת החדשה
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
מכל הנשיאים של ארצות הברית של אמריקה, הנשיא שהשפיע על היסטוריונים כה רבים כולל וושינגטון ולינקולן, היה תומאס ג'פרסון. כמות המאמרים הספרים המכתבים שהשאיר הם אוסף בלתי נדלה למחקר ולהבנת האיש המורכב הזה. פילוסוף, מדען, חקלאי, ארכיטקט, רציונליסט, תאולוג, בעל עבדים, מחבר הכרזת העצמאות של אמריקה. ניתן להעביר שנים בקריאת כתביו של ג'פרסון ולעולם לא להגיע לסיפוק. ג'פרסון היה, כאמור, גאה מאוד באבהותו הניסוחית על הצהרת העצמאות. הצהרת 1776 היא ציון דרך גורלי בתולדות הרפובליקה האמריקנית, והיא הייתה גם אבן דרך חשובה בהתפתחות האישית של מנסחה. בשנה ההיא המריאה הגותו האידיאולוגית של ג'פרסון, ובשנים שאחריה היא נסקה אל על.
ארצות הברית, הכרזת העצמאות, נשיאי ארצות הברית, תומאס ג'פרסון, וושינגטון, המושבות, עבדות
תומאס ג'פרסון והכרזת העצמאות
פרופ' בת עמי צוקר
90
מחיר:
140.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.