פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

עבודה אקדמית
מדעי המדינה,מדעי החברה / מדעי המדינה,מדעי החברה / כללי,B.A כללי במדעי הרוח וחברה / מדיניות ומנהל ציבורי,מינהל / מנהל ומדיניות ציבורית
מבוא לממשל ופוליטיקה
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
בעקבות תהליכי הגלובאליזציה חדרו סממנים מערביים אל תוך מדינות הלאום השונות והציבו בפניהן אתגרים קשים להתמודדות. הואיל ובגלובאליזציה טמונים זרעים אשר ביכולתם להוביל להיחלשות הזהות הלאומית, המקומיים הפונדמנטליסטים ינסו לגונן על זו, תוך הוקעת כל נגע המיוחס למערב מן המדינה. התנגדות "קנאי הלאומיות" לאופי המדינה המתהווה בעקבות השינויים המתחוללים בה עלול להשפיע על יציבותה של מדינת הלאום. מדינת הלאום המצרית, כמדינה שבה אומצו ערכים מערביים שונים בהשפעת הגלובאליזציה, מתמודדת בעשורים האחרונים עם ההשלכות אשר טמונות בתמורות המתחוללות בה. השינויים שארעו במצרים והעיבו על סממני הלאומיות המצרית והערבית, עוררו בקרב התנועות הפונדמנטליסטיות השונות התנגדות רבה. עבודה זו תבחן את האופן שבו השפיעו תהליכי הגלובאליזציה על יציבות המשטר של מדינת הלאום המצרית, אם בכלל, תוך סקירת הפרמטרים אשר בהם להשפיע על יציבותו של משטר לפי התיאוריה של ליפסט.
השפעת תהליכי הגלובאליזציה על יציבות המשטר של מדינת הלאום המצרית 1990-2007
2007
משה הלינגר (מתרגל: אייל ברנדייס)
90
מחיר:
100.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.