פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית במדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן

מדעי החברה

סמינר
מדעי המדינה,מדעי החברה / מנהל עסקים,ניהול / מנהל עסקים,אקדמית / מנהל עסקים / ניהול ובקרה תעשייתית, שווק טכנולוגי ,לוגיסטיקה מערכות תוכנה,,ניהול תעשייתי / מנהל ומדיניות ציבורית
ניהול משאבי אנוש
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
תחום השירות והמכירות בישראל ובעולם, תופס תאוצה רבה בשנים האחרונות. החברות בשוק הישראלי זיהו את הצורך במתן שירות ברמה גבוהה על מנת להתחרות בשוק האגרסיבי, תוך העצמת תפוקות הארגון ולפיכך פותחו אסטרטגיות שונות אשר מטרתן בסופו של דבר להביא לסיפוקו של הלקוח ומכאן לרווחים. אסטרטגיות שונות שפותחו עוסקות בהנעת העובדים בתוך הארגון. מחקרים רבים שבוצעו עד היום, מראים כי קיים קשר ישיר בין תגמול עובדים לבין הנעה ומוטיבציה של העובדים בפועל. סקירת המחקרים מעידה כי החדרת המוטיבציה היא כלי ניהולי ראשון במעלה להשגת תוצאות ארגוניות רצויות (ונגר ומנור,2001). מטרת המחקר הינה לחקור את מאפייני הנעת העובדים בארגון "הוט", ועל ידי כך לבחון את הקשר הקיים בין התגמולים הניתנים לעובדים בארגון ובין הנעה ומוטיבציה של העובדים בפועל ואת ההבדלים בין השפעתם של תגמולים כלכליים להשפעתם של תגמולים שאינם כלכליים על רמת ההנעה. אוכלוסיית המחקר כללה 49 עובדים בחברת "הוט" אשר התבקשו לענות על שאלון שכלל כ 30 שאלות.
הנעת עובדים
הנעת עובדים
2006
אפרת קנולר
95
מחיר:
350.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.