פרופסור
הפריט נוסף לסל הקניות שלך

עבודה אקדמית בתקשורת מהאוניברסיטה הפתוחה

מדעי החברה

עבודה אקדמית
תקשורת,מדעי החברה / מנהל ותקשורת,מדעי החברה
תרבות, תקשורת ופנאי בישראל
דירוג דירוג דירוג דירוג דירוג
פרסומות. משרדי פרסום עם תקציבי ענק, מושיבים אנשי קריאטיב מבריקים ולאחר שאלו בנו קונספט פרסומי ושיווקי חכם, מציגים קמפיין כדי שאנחנו – הצרכנים, לא נוכל להתעלם מהם. קמפייני הפרסום מאופיינים ברצון שלהם לבולטות כדי שהפירמה הפועלת מתוך מכוונות רווח תוכל להגדיל את רווחיה. האמצעים ליצור את הבולטות הזו בין המוני הפרסומות אליהן נחשף אדם בתקופת חיים, מביאה את הפרסומאים, אנשי העסקים והאליטות מאחוריהם להשתמש בערכי תרבות, ניפוצם, שינויים ומניפולציות, כדי להשפיע על רגשות הצרכן והביאו לידי רכישת המוצר.
נשים, מגדר, תקשורת, מין, פרסומות, פרסום, קמפיינים, משרדי פרסום
נשים, מגדר ופרסום מפולח
2004
ד"ר אמיר חצרוני
90
מחיר:
200.00 ש"ח

רכישת עבודה אקדמית
אתר פרופסור מעודד יצירה עצמאית וחשיבה מקורית. עבודות אקדמיות המועלות לאתר ע"י הגולשים ומערכת פרופסור הינן לצורכי קבלת רעיונות, השראה וביבליוגרפיה לעבודה אקדמית / עבודה סמינריונית / סמינריון / כתיבת סמינר או תזה עצמאיים. קניית עבודה ורכישה של חומר אקדמי באתר, הינם לשימוש אישי של הגולש ואסורים להעתקה או הגשה כעבודה אקדמית מקורית כמפורט בתקנון אתר פרופסור.
אתר פרופסור הינו אתר לסטודנטים ובוגרים הכולל תוכן אקדמי רב מסוגים שונים: עבודות אקדמיות, מבחנים, סיכומים, מלגות, תרגומים, בנוסף ניתן ליהנות ממגוון מלגות ומכירת תוכן אקדמי.